Aile Komedisi “Fighting with My Family”den Yeni Poster Geldi!

Aile Komedisi “Fighting with My Family”den Yeni Poster Geldi!

Aralık 14, 2018 0 Yazar: admin

Florence Pugh ve Dwayne Johnson’lı “Fighting with My Family”nin yeni posteri yayınlandı.

“Lady Macbeth” ile yıldızı parlayan genç aktris Florence Pugh ve Hollywood’un son yıllardaki en popüler yıldızı Dwayne Johnson’ın başrollerini üstlendiği aile komedisi “Fighting with My Family”den yeni bir poster görücüye çıktı.

Filmin oyuncu kadrosunda “Game of Thrones”un Cersei Lannister’ı Lena Headey, Cornetto üçlemesinden tanıdığımız Nick Frost, Vince Vaughn, Jack Lowden, Kim Matula ve Aqueela Zoll gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise aynı zamanda filmde de rol alan “The Office” dizisinin yaratıcılarından Stephen Merchant üstleniyor.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan “Fighting with My Family”, ufak mekanlarda birlikte gösteriler yaparak geçimlerini sağlayan eski gangster ve güreşçi Ricky (Nick Frost), eşi Julia (Lena Headey), kızları Paige (Florence Pugh) ve oğulları Zak’e (Jack Lowden) odaklanıyor. Paige ve Zak, WWE için seçmelere katılma fırsatı elde edince aile en çılgın hayallerini göz kamaştırıcı bir geleceğe dönüştürebilecek bir şans yakalar. Fakat kardeşler birer yıldız olma yolunda yeteneklerinin ve ilişkilerinin teste tabi tutulacağını anlar.

“Fighting with My Family” 14 Şubat 2019 tarihinde Amerika’da gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise belirsizliğini koruyor.