Alicia Vikander ve James McAvoy’lu “Derin Sular”dan Yeni Fragman Var!

Alicia Vikander ve James McAvoy’lu “Derin Sular”dan Yeni Fragman Var!

Ağustos 22, 2020 0 Yazar: admin

Alicia Vikander ve James McAvoy’lu “Derin Sular”dan Yeni Fragman Var!

Yönetmen Wim Wenders”ın yeni filmi “Derin Sular”dan yeni görüntüler.

Geçtiğimiz sene Toronto, Hamburg ve Varşova film festivallerinde, ülkemizde de Filmekimi’nde gösterilen “Derin Sular”dan yeni bir fragman ve poster yayınlandı.

Yeni nesil Lara Croft’umuz, Oscar ödüllü oyuncu’Alicia Vikander ve Altın Küre adayı James McAvoy’un başrollerini paylaştığı filmin kadrosunda Alexander Siddig, Celyn Jones, Reda Kateb, Jannik Schümann ve Godehard Giese gibi oyuncular da yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise “Paris, Texas”, “Arzunun Kanatları” ve “Bolluk Ülkesi” gibi filmlerle tanıdığımız Alman yönetmen’Wim Wenders üstleniyor. J.M. Ledgard’ın aynı isimli romanından uyarlanan filmin senaryosunu Erin Dignam kaleme alıyor.

İngiliz James More (James McAvoy), Afrika”nın doğu kıyısında esir tutulmaktadır. Penceresi bile olmayan bir odada tutsak olan James, cihadçı askerlerin elindedir ve senaryo oldukça karamsardır. Aynı anlarda Grönland Denizi”nde binlerce mil uzakta bulunan Danielle Flinders (Alicia Vikander) ise benzer bir tehlikeye atılmıştır. Genç kadın okyanus tabanına bir denizaltı ile inmek üzeredir. Zorlu durumları sırasında ikisi de bir önceki yıldaki Noel”i düşünmektedir. Geçen yıl Noel zamanı ikili Fransa sahilindeki tesadüfi bir karşılaşma sonucu tanışarak bir araya gelmiş ve yoğun bir romantizm yaşamışlardır.

“Derin Sular”, Amerika’da 13 Nisan’da gösterime girecek. Ülkemiz için bir vizyon tarihi yok.