An Epic Symphony – Gaye Su Akyol

An Epic Symphony – Gaye Su Akyol

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

An Epic Symphony – Gaye Su Akyol

(Satışta)

Yer: Volkswagen Arena

26.11.2021 20:00 – 26.11.2021 20:00

EAT tarafından artık bir ‘signature’ proje haline gelen “An Epic Symphony 26 Kasım’da ülkemizin en önemli kadın seslerinden Gaye Su Akyol’u ağırlıyor.

Etkinligˆinin birinci bölümünde ise ülkemizden dünyaya mal olmus¸ koreograf Korhan Başaran ve bestecimiz Tulugˆ Tırpan’ın hazırlamıs¸ oldugˆu büyük şair Nazım Hikmet’in Kuvay-i Milliye eserine ünlü oyuncu Yurdaer Okur çok özel performansıyla dinleyicilere unutulmaz bir gece hazırlıyor.

Sahne Önü Oturmalı VIP –
600.00 TL

Saha İçi Oturmalı 1. Kategori –
400.00 TL

Saha İçi Oturmalı 2. Kategori –
300.00 TL

Tribün 1. Kategori –
200.00 TL

Tribün 2. Kategori –
150.00 TL

Tribün 3. Kategori –
100.00 TL

Kurallar

– Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.
Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.
– Etkinlik alanı girişinde ateş ölçümü yapılacaktır. Ateşi yüksek olan ve/veya başka hastalık semptomları gösteren Seyirciler Etkinlik alanına alınmayacaktır. 
– Etkinlikte bulunan herkesin Etkinlik öncesi, sonrası ve süresince ağız ve burunlarını kapatacak şekilde maske takması zorunludur. Maskesi olmayan hiç kimse etkinlik mekanına alınmayacaktır. 
– Pandemi önlemleri sebebiyle Seyircilerin etkinlik başlangıç saatinden önce Etkinlik alanında olması gerekmektedir. Alana giriş ve çıkışlar kontrollü ve kademeli olarak yapılacaktır.
– Etkinlik alanı içerisinde sosyal mesafe kurallarına ve işaretçilerine uyulması, alan içindeki yönlendirme ve uyarı anonslarına dikkat edilmesi gerekmektedir. 
– Tüm Seyirciler biletleri üzerinde belirtilen koltuk numaralarına göre oturmalı, sosyal mesafeye göre belirlenmiş koltuk düzenine riayet etmelidir.
– Gişe önünde yoğunluğu ve teması engellemek amacıyla Etkinlik mekanı gişesinden fiziksel bilet satışı yapılmayacaktır. Satış ve bilet teslimi için online kanalların kullanılması gerekmektedir.
– Etkinlikte 6 yaş sınırı vardır. 6 yaş üzeri tüm seyirciler bilete tabiidir.
– Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.
– Etkinlik süresince tüm Seyircilerin biletlerini yanlarında bulundurması gerekmektedir.Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.  
– Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
– Organizasyon sahibi Etkinlik bilet bedelini iade etmek koşuluyla uygun görmedikleri kişiyi Etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Etkinlik alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek Etkinlik alanına alınmayacaktır.
– Etkinlik alanına evcil hayvan alınmayacaktır.
– Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu Seyirciye aittir. 
– Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
– Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları vb. materyaller alınmayacaktır.
– Etkinlike katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı, etkinlike katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
– Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.