“Ant-Man and the Wasp” Setinden Kareler!

“Ant-Man and the Wasp” Setinden Kareler!

Ağustos 22, 2020 0 Yazar: admin

“Ant-Man and the Wasp” Setinden Kareler!

“Ant-Man and the Wasp”ın çekimleri devam ediyor.

2015 yılında beyaz perde macerasına başlayan’Ant-Man macerası kaldığı yerden devam ediyor. Çekimleri sürmekte olan deam halkası’Ant-Man and The Wasp”ın setinden bol yıldızlı kareler geldi.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı”nda Kaptan Amerika”nın takımında karşımıza çıkan Ant-Man”in büyük aşkını da yanına alarak giriştiği yeni maceraları anlatacak olan filmde ünlü süper kahramanı bir kez daha’Paul Rudd’üstlenirken,’mini mini süper kahramanın büyük aşkı’Hope Pym nam-ı diğer’Wasp”ı da’Evangeline Lilly’canlandıracak.’

Bilimadamı’Hank Pym rolünde’Michael Douglas’yer alırken,’güzel oyuncu’Michelle Pfeiffer’Dr. Hank Pym”in eşi’Janet Van Dyne,’Matrix”in Morpheus”u’Laurence Fishburne’de’çizgi romanlarda hem Dr. Pym”in hem de Tony Stark”ın asistanlığını yapmış olan’Dr. Bill Foster rolünde boy gösterecek. Foster çizgi romanda Pym”in dev olma yeteneğini alıyor ve “Goliath” olarak anılmaya başlıyordu.

Luis rolünde’Michael Pena, Kurt rolünde’David Dastmalchian’da kadroya geri dönen isimler arasında yer alıyor.’Amerikalı oyuncu’Walton Goggins’ve’S.H.I.E.L.D. ajanı Jimmy Woo rolünde boy gösterecek olan’Randall Park’da kadroda yer alan isimler arasında…

Ant-Man”in senaryosunda da yeniden yazım aşamasında boy göstermiş olan’Transformers’senaristleri’Andrew Barrer’ile’Gabriel Ferrari”nin senaryosuna imza atacakları yapımın yönetmen koltuğuna dünya çapında’518 milyon dolar’gişe yapan çizgi roman uyarlaması’Ant-Man”de olduğu gibi bir kez daha’Peyton Reed’oturacak.

Film ülkemizde’6 Temmuz 2018’tarihinde vizyona girecek.