Armie Hammer ve Dakota Johnson’lı “Wounds”tan İlk Kare Geldi!

Armie Hammer ve Dakota Johnson’lı “Wounds”tan İlk Kare Geldi!

Aralık 24, 2018 0 Yazar: admin

Korku filmi “Wounds”un başrollerini Armie Hammer ve Dakota Johnson paylaşıyor.

Prömiyerini önümüzdeki ay Sundance Film Festivali’nde gerçekleştirmeye hazırlanan korku ve gizem filmi “Wounds”tan ilk kare görücüye çıktı.

“Beni Adınla Çağır” ile geçtiğimiz sene ilk Oscar adaylığını elde eden Armie Hammer ve “Fifty Shades” serisiyle tanınan ve yakın zamanda “El Royale’de Zor Zamanlar”da karşımıza çıkan Dakota Johnson’ın başrollerini paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda “Atlanta”nın Emmy adayı yıldızı, “Deadpool 2”nin Domino’su Zazie Beetz, “Gypsy”de izlediğimiz Karl Glusman, “Orange Is the New Black” dizisinden tanıdığımız Brad William Henke ve Kerry Cahill gibi isimler yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini 2016 yılında çektiği ilk filmi “Korkunun Gölgesi” ile En İyi İlk Film dalında BAFTA kazanan İran asıllı İngiliz yönetmen Babak Anvari üstleniyor. Hikaye detayları henüz belli olmayan “Wounds”, New Orleans’ta barmenlik yapan bir adama odaklanıyor. Barda bırakılan bir telefonu evine götüren barmenin ve eşinin başına rahatsız edici ve gizemli şeyler gelmeye başlıyor.

“Wounds” Amerika’da 29 Mart’ta gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise belirsizliğini koruyor.