Ayşe Erbulak ile Kitap Yazmaya Başlamadan Önce Bilmeniz Gereken 50 Şey

Ayşe Erbulak ile Kitap Yazmaya Başlamadan Önce Bilmeniz Gereken 50 Şey

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Ayşe Erbulak ile Kitap Yazmaya Başlamadan Önce Bilmeniz Gereken 50 Şey

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

11.04.2021 16:00 – 11.04.2021 16:00

Ayşe Erbulak ile “Kitap Yazmaya Başlamadan Önce Bilmeniz Gereken 50 Şey” workshop’u, Online Etkinlikler kapsamında sizlerle…

“Hemen herkes “HAYATIM ROMAN, YAZSAM ÇOK SATAR” der. Karalamak, yazmak, bunları kitap haline getirmek, bastırmak, dağıtmak başlı başına bir iş.

Kitap sahibi olmak “Tüp Bebek” sahibi olmaya benzer. Çok emek, çok para harcarsınız ve elinizde çok sevdiğiniz ve hep emek isteyen bir ürün olur.

İşte macera o zaman başlar. Amatörce yazmanın, karalamaya başlamanın püf noktaları, giderek önce öykü sonra roman yazma planları, hedefe giden yolda size ışık tutacak bilgiler.

Bu konuda “Bilmeniz Gereken 50 Şey”in temel başlıkları kendi kariyerinin doruğunda kitap yazan ve 7 kitap çıkartarak ülkemizin önemli “Polisiye Yazar”larından biri olan Ayşe Erbulak’tan gelecek.”

Online Atölye –
60.00 TL

Kurallar

– Atölye için biletinizi satın aldıktan sonra, Zoom adlı ücretsiz uygulamayı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
– Belirtilen atölye başlangıç saatinden 10 dakika öncesinde giriş yapılması gerekmektedir.
– Atölye linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Katılıma dair bilgiler biletiniz üzerinde ve komfirmasyon ekranında yer alacaktır. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak atölyeye katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
– Kullanacağınız katılım bilgileriniz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer alacaktır.
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve katılıma dair bilgiler aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Eğitim Zoom uygulaması üzerinden 2 saat sürmektedir. ( 50 dakika atölye + 10 dk. ihtiyaç molası + 50 dk atölye + 10 dk. soru-cevap zamanı)
– Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle eğitimin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix’in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.