Bella Thorne’lu “I Still See You” Fragmanında Gerilim Tavan Yapıyor!

Bella Thorne’lu “I Still See You” Fragmanında Gerilim Tavan Yapıyor!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Bella Thorne’lu “I Still See You” Fragmanında Gerilim Tavan Yapıyor!

Bilim kurgu ve gerilim filmi “I Still See You”dan ilk fragman geldi.

Genç yıldız Bella Thorne’u başrolüne yerleştiren bilim kurgu ve gerilim filmi “I Still See You”nun ilk fragmanı yayınlandı.

Richard Harmon, Amy Price-Francis, Hugh Dillon, Shaun Benson, David Lawrence Brown,’Louis Herthum ve’Dermot Mulroney gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı film, “Finding Carter” dizisi ve “Step Up Revolution”, “Durumunu Güncelle” ve “Midnight Sun” filmleriyle tanınan’Scott Speer tarafından yönetiliyor. Daniel Waters’ın “Break My Heart 1,000 Times” isimli romanından uyarlanan filmin senaryosuna ise “Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor”, “Pan” ve “Wonder Woman” ile tanınan’Jason Fuchs imza atıyor.

Filmin konusu şöyle: Dünyayı hayaletlerin dolaştığı bir yer haline getiren apokaliptik bir olaydan 10 yıl sonra, Roni (Bella Thorne) mezardan gelen bir tehdit mesajı alır. Gizemli sınıf aradaşı Kirk (Richard Harmon) ile güçlerini birleştiren Roni, yaşayanlar ve ölüler arasındaki bağı bulanıklaştıran bir gölge dünyasına iner. Roni burada zamana karşı yarışarak kurnaz bir katili durdurmaya çalışır.

“I Still See You” 19 Ekim’de ülkemizde vizyona girecek.