Charlie Hunnam da Guy Ritchie İmzalı “Toff Guys” Kadrosunda!

Charlie Hunnam da Guy Ritchie İmzalı “Toff Guys” Kadrosunda!

Aralık 17, 2018 0 Yazar: admin

Guy Ritchie ve Charlie Hunnam “Toff Guys”ta tekrar bir araya geliyor.

“Ateşten Kalbe Akıldan Dumana”, “Kapışma” ve “Sherlock Holmes” gibi filmlerle tanınan İngiliz yönetmen Guy Ritchie’nin yeni filmi “Toff Guys” oyuncu kadrosuna önemli bir ismi kattı. Geçtiğimiz sene “Kral Arthur: Kılıç Efsanesi”nde yönetmenle birlikte çalışan “Sons of Anarchy” dizisinin yıldızı Charlie Hunnam filmin kadrosuna dahil oldu.

Filmin bol yıldızlı oyuncu kadrosunda Oscar ve Altın Küre ödüllü Matthew McConaughey, “Crazy Rich Asians” ile beğeni toplayan Henry Golding, Altın Küre sahibi sevilen İrlandalı aktör Colin Farrell, Altın Küre ödüllü usta oyuncu Hugh Grant, “Succession” dizisinden tanıdığımız Jeremy Strong, “Downton Abbey”nin Altın Küre ve Emmy adayı yıldızı Michelle Dockery ve “Deep State” dizisinden Lyne Renee yer alıyor. Çekimleri devam eden filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

Hikaye detayları henüz net olarak bilinmeyen filmde Matthew McConaughey ot imparatorluğu kurmuş ancak artık emekli olmak isteyen bir iş adamına hayat veriyor. Hikayedeki diğer karakterler ise McConaughey’in düzenine ya burnunu sokuyor ya da yardımcı oluyor. Michelle Dockery McConaughey’in eşini, Henry Golding Vietnamlı bir gangsteri, Hugh Grant McConaughey’in gizlice fotoğraflarını çeken ve ona şantaj yapmaya çalışan bir fotoğrafçıyı ve Colin Farrell da karma dövüş sanatları dövüşçülerini eğiten Coach adında bir adamı oynuyor.