Charlize Theron ve Seth Rogen’lı “Long Shot”tan Yeni Fragman Geldi!

Charlize Theron ve Seth Rogen’lı “Long Shot”tan Yeni Fragman Geldi!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Charlize Theron ve Seth Rogen’lı “Long Shot”tan Yeni Fragman Geldi!

“Long Shot”ın yönetmen koltuğunda Jonathan Levine oturuyor.

Oscar ödüllü Güney Afrikalı başarılı aktris’Charlize Theron’ve komedi filmlerinin sevilen yüzü’Seth Rogen’ın başrollerini paylaştığı komedi filmi “Long Shot”ın yeni fragmanı yayınlandı.

Filmde başrol ikilisine “Big Little Lies” dizisinin Altın Küre ödüllü yıldızı’Alexander Skarsgard,’June Diane Raphael, Altın Küre adaylığı bulunan’Andy Serkis,’Randall Park,’O”Shea Jackson Jr.,’James Saito,’Ravi Patel’ve’Gabrielle Graham’gibi isimler eşlik ediyor. Prömiyerini geçtiğimiz günlerde South by Southwest Film Festivali’nde gerçekleştiren filmin yönetmenliğini “Şansa Bak”, “Sıcak Kalpler” ve “The Night Before” gibi filmlerle tanınan ve son olarak 2017 yılında “Cennette Sorun Var” ile karşımıza çıkan’Jonathan Levine’üstlenirken, senaryoyu Altın Küre adaylığı bulunan’Liz Hannah’ve’Dan Sterling’ikilisi kaleme alıyor.

Fred Flarsky, işsiz bir gazetecidir. Kötü talihini benimseyen Flarsky, yıllardır çocukluk aşkını düşünerek ona sadık bir şekilde yaşamını sürdürüyordur. Ama çocukluk aşkı Charlotte Field gezegenin en güçlü kadınlarından biri konumundadır. Amerika Dışişleri Bakanı olan Charlotte, bunun üstüne bir de Amerika”nın Başkan koltuğuna oturmak için mücadele etmektedir.

Merakla beklenen “Long Shot” ülkemizde’3 Mayıs‘tarihinde vizyona girecek.