Cünyor Temel Kötü Taksicilere Karşı!

Cünyor Temel Kötü Taksicilere Karşı!

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Cünyor Temel Kötü Taksicilere Karşı!

Sümela”nın Şifresi 3: Cünyor Temel 7 Nisan”da sinemalarda!

2011 yılında hayatımıza giren Karadeniz komedisi’Sümela”nın Şifresi Temel’bir hayli sevilmiş, seyircisini de güldürmeyi başarmıştı. Ardından gelen’Moskova”nın Şifresi: Temel’de 1 yıl arayla seyircilerin karşısına çıkmıştı. Serinin 3. filmi de 5 yıl aranın ardından beyazperdelere geri dönüyor. Bu kez başrolü’Çetin Altay”ın üstlendiği’Sümela”nın Şifresi 3: Cünyor Temel”den taksi klibi geldi.’Taksi esnafını ve turistleri üzen “kötü” taksicilere bilin bakalım neler oluyor?

Cünyor Temel yeni macerasında babasından kalan 10 milyon lira borcu, reddi miras şansı varken “bari öteki dünya da alacaklılarla boğuşmasın’ diye kabul eder. Cünyor Temel, şehrin en büyük müteahhiti Cemal Karkas’ın Arap ortağı Cabir El Kurabiyye ile birlikte girdiği Hamsiland Towers inşaatına karşı çıkmaktadır. Arkadaşları Şato ve Oğuzubillah ile birlikte bu inşaatı durdurma ve tarihi önemdeki bu toprak sahayı kurtarma planı yaparlar. Plan; Cabir El Kurabiyyye’yi kaçırmak, onu kimsenin bulamaması için Trabzon yaylalarında birkaç gün misafir etmek, bu süre de Temel’in Cabir El Kurabbiye kılığına girerek, Cemal Karkas’la görüşmesi ve bu inşaatı birkaç sene geri atmayı kabul ettirmesini içermektedir. Temel’in sevdiği kızın trilyonluk inşaat işini bozduğu müteahhit Cemal Karkas’ın kızı çıkması da işleri iyice karıştırır…

Eğlenceli komedi filminde başroldeki Altay”a’Eren Hacısalihoğlu,’Ayşegül Günay eşlik ediyor. Filmin kadrosunda ayrıca”Eren Vurdem,’Salih Kalyon’ve’Buket Çelik’de yer alıyor. Serinin sevilen yönetmeni’Adem Kılıç ise bir kez daha yönetmen koltuğuna geri döndü.

Sümela”nın Şifresi 3: Cünyor Temel’7 Nisan”da’vizyonda olacak!