Daniel Craig ve Chris Evans’lı “Knives Out”un Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Daniel Craig ve Chris Evans’lı “Knives Out”un Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Aralık 15, 2018 0 Yazar: admin

Rian Johnson’ın yeni filmi “Knives Out” vizyon tarihini aldı.

Bol yıldızlı oyuncu kadrosuyla gelecek programın en çok beklenen filmlerinden biri haline gelen “Knives Out”un vizyon tarihi belli oldu. Suç ve gizem türündeki filmin 27 Kasım 2019 tarihinde vizyona gireceği açıklandı.

“Asi Gençlik”, “Bloom Kardeşler”, “Tetikçiler” ve “Star Wars: Son Jedi” gibi filmlerle tanınan Rian Johnson’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Marvel Sinematik Evreni’nin Kaptan Amerika’sı Chris Evans, İngiliz ajanı James Bond rolünün beyaz perdedeki güncel temsilcisi olan Daniel Craig, “Cadılar Bayramı” filminde karşımıza çıkan Jamie Lee Curtis, “Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı” ile yıldızı parlayan Kübalı aktris Ana de Armas, iki Oscar adaylığı bulunan Michael Shannon, “Ölüm Defteri” ve “Kapan” gibi filmlerin yanı sıra Atlanta dizisinden de tanıdığımız Lakeith Stanfield, Altın Küre ödüllü Don Johnson, son olarak “Ayin” filmindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Toni Collette, Oscar ve Altın Küre sahibi usta oyuncu Christopher Plummer, Netflix’in “13 Reasons Why” dizisiyle yıldızı parlayan genç aktris Katherine Langford, Emmy adaylığı bulunan Riki Lindhome, “Vice Principals”tan hatırladığımız Edi Patterson ve “Seven Seconds” ve “Atypical” dizilerinden Raúl Castillo gibi isimler yer alıyor.

Çekimleri devam eden filmin hikaye detayları şimdilik gizli tutuluyor. Yine de filmin klasik polisiye romanlarının atmosferini yansıtacağı ve başrol Daniel Craig’in gizemli bir cinayeti çözmeye çalışan dedektif karakterine hayat vereceği biliniyor.