“Dora and the Lost City of Gold”dan İlk Fragman Geldi!

“Dora and the Lost City of Gold”dan İlk Fragman Geldi!

Ekim 1, 2020 0 Yazar: admin

“Dora and the Lost City of Gold”dan İlk Fragman Geldi!

“Dora and the Lost City of Gold” 9 Ağustos’ta sinemalarımıza konuk olacak.

Nickelodeon’un sevilen çocuk animasyon dizisi “Dora the Explorer”ın merakla beklenen beyaz perde uyarlaması “Dora and the Lost City of Gold”un ilk fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

“Transformers: Son Şövalye”’ve’“Sicario”’filmlerinde boy gösteren’genç yıldız’Isabela Moner’ın başrolünü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda “Desperate Housewives” dizisiyle tanınan Altın Küre adayı’Eva Longoria, “Ant-Man ve Wasp”ın komik adamı’Michael Pena, Meksika”nın en tanınan yıldızlarından’Eugenio Derbez, Oscar ve Altın Küre ödüllü’Benicio del Toro, genç yetenek’Micke Moreno,’“The Alienist” dizisinde Mary Palmer karakterine hayat veren’Q’orianka Kilcher,’Nicholas Coombe,’Madeleine Madden,’Temuera Morrison’ve Oscar adayı’Adriana Barraza’yer alıyor.

Genç Dora, doğayla iç içe büyümüş bir kızdır. Hayatının büyük bölümünü ailesiyle birlikte ormanları keşfederek ve doğayla iç içe geçirmiştir. Ancak şimdi Dora”nın önünde onu balta girmemiş ormanlardan çok daha fazla korkutan bir macera vardır ve bu maceradan kaçma şansı yoktur. Artık liseye gitmek zorundadır. Her zaman bir kaşifin ruhunu taşıyan genç Dora hızla kendine arkadaşlar bulur. En yakın arkadaşı olan maymun Boots, Diego ve bir grup ayaktakımı kısa sürede Dora”nın en yakın arkadaşı olur. Yeni arkadaş grubu, genç Dora”nın ailesini kurtarmak ve kayıp İnka uygarlığının arkasındaki tahmin edilemez gizemi çözmek için rengarenk bir maceraya atılırlar.

“Dora and the Lost City of Gold” ülkemizde’9 Ağustos‘tarihinde vizyona girecek.