“Dora the Explorer”ın Kötüsünü Benicio del Toro Seslendirecek!

“Dora the Explorer”ın Kötüsünü Benicio del Toro Seslendirecek!

Aralık 15, 2018 0 Yazar: admin

“Dora the Explorer”ın beyaz perde uyarlamasına Benicio del Toro dahil oldu.

Nickelodeon’un sevilen çocuk animasyon dizisi “Dora the Explorer”ın beyaz perde uyarlaması oyuncu kadrosuna önemli bir ismi kattı. Çekimleri tamamlanan filmin kötüsü olan Swiper karakterini Oscar ve Altın Küre ödüllü başarılı oyuncu Benicio del Toro’nun seslendireceği açıklandı.

“Transformers: Son Şövalye” ve “Sicario” filmlerinde boy gösteren genç yıldız Isabela Moner’ın başrolünü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda “Desperate Housewives” dizisiyle tanınan Altın Küre adayı Eva Longoria, “Ant-Man ve Wasp”ın komik adamı Michael Pena, Meksika’nın en tanınan yıldızlarından Eugenio Derbez, genç yetenek Micke Moreno, “The Alienist” dizisinde Mary Palmer karakterine hayat veren Q’orianka Kilcher, Nicholas Coombe, Madeleine Madden, Temuera Morrison ve Oscar adayı Adriana Barraza yer alıyor.

Genç Dora, doğayla iç içe büyümüş bir kızdır. Hayatının büyük bölümünü ailesiyle birlikte ormanları keşfederek ve doğayla iç içe geçirmiştir. Ancak şimdi Dora’nın önünde onu balta girmemiş ormanlardan çok daha fazla korkutan bir macera vardır ve bu maceradan kaçma şansı yoktur. Artık liseye gitmek zorundadır. Her zaman bir kaşifin ruhunu taşıyan genç Dora hızla kendine arkadaşlar bulur. En yakın arkadaşı olan maymun Boots, Diego ve bir grup ayaktakımı kısa sürede Dora’nın en yakın arkadaşı olur. Yeni arkadaş grubu, genç Dora’nın ailesini kurtarmak ve kayıp İnka uygarlığının arkasındaki tahmin edilemez gizemi çözmek için rengarenk bir maceraya atılırlar.

“Dora the Explorer” ülkemizde 9 Ağustos 2019 tarihinde gösterime girecek.