Dwayne Johnson ve Jason Statham’lı “Hobbs and Shaw” Resmi İsmine Kavuştu!

Dwayne Johnson ve Jason Statham’lı “Hobbs and Shaw” Resmi İsmine Kavuştu!

Aralık 24, 2018 0 Yazar: admin

Merakla beklenen spin-off filminden yeni bir kare de görücüye çıktı.

Tüm dünyada beş milyar doların üstünde gişe hasılatı elde eden uzun soluklu aksiyon serisi “Hızlı ve Öfkeli”nin merakla beklenen spin-off filmi resmi ismine kavuştu. Serinin popülerliğini arkasına almak isteyen filmin yeni adı “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” oldu. Filmden Dwayne Johnson ve Jason Statham’lı yeni bir kare de görücüye çıktı.

“Hızlı ve Öfkeli” serisinin iki sevilen karakteri Luke Hobbs ve Deckard Shaw’u bir araya getiren filmin oyuncu kadrosunda karakterlere seride hayat vermiş olan aksiyon filmlerinin aranan ismi haline gelen Dwayne Johnson ve Hollywood’un sert adamı Jason Statham, Altın Küre ödüllü Idris Elba, bu sene “Deadpool 2”de karşımıza çıkan Eddie Marsan, “The Crown” dizisinin Emmy adayı yıldızı Vanessa Kirby ve “Tam Gaz”dan tanıdığımız Eiza González yer alıyor.

Merakla beklenen filmin yönetmenliğini “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız deneyimli aksiyon yönetmeni David Leitch üstleniyor. Hikaye detayları henüz bilinmeyen filmin senaryosuna ise serinin birçok filminde imzası bulunan senarist Chris Morgan imza atıyor.

“Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” ülkemizde 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek.