Dwayne Johnson ve Jason Statham’lı “Hobbs and Shaw”un Çekimleri Tamamlandı!

Dwayne Johnson ve Jason Statham’lı “Hobbs and Shaw”un Çekimleri Tamamlandı!

Ocak 29, 2019 0 Yazar: admin

Merakla beklenen spin-off filminden yeni bir kare de görücüye çıktı.

Tüm dünyada beş milyar doların üstünde gişe hasılatı elde eden uzun soluklu aksiyon serisi “Hızlı ve Öfkeli”nin önümüzdeki yaz vizyona girecek spin-off filmi “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw”un çekimleri tamamlandı. Filmin ilk teaser fragmanının ise önümüzdeki hafta sonu yayınlanması bekleniyor.

“Hızlı ve Öfkeli” serisinin iki sevilen karakteri Luke Hobbs ve Deckard Shaw’u bir araya getiren filmin oyuncu kadrosunda karakterlere seride hayat vermiş olan aksiyon filmlerinin aranan ismi haline gelen Dwayne Johnson ve Hollywood’un sert adamı Jason Statham, Altın Küre ödüllü Idris Elba, bu sene “Deadpool 2”de karşımıza çıkan Eddie Marsan, “The Crown” dizisinin Emmy adayı yıldızı Vanessa Kirby ve “Tam Gaz”dan tanıdığımız Eiza González yer alıyor.

Merakla beklenen filmin yönetmenliğini “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız deneyimli aksiyon yönetmeni David Leitch üstleniyor. Hikaye detayları henüz bilinmeyen filmin senaryosuna ise serinin birçok filminde imzası bulunan senarist Chris Morgan imza atıyor.

“Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” ülkemizde 2 Ağustos tarihinde gösterime girecek.