Dwayne Johnson ve Vanessa Kirby “Hobbs and Shaw” Karesinde Bir Arada!

Dwayne Johnson ve Vanessa Kirby “Hobbs and Shaw” Karesinde Bir Arada!

Aralık 4, 2018 0 Yazar: admin

Merakla beklenen “Hobbs and Shaw”dan görüntüler gelmeye devam ediyor.

Tüm dünyada beş milyar doların üstünde gişe hasılatı elde eden uzun soluklu aksiyon serisi “Hızlı ve Öfkeli”nin spin-off filmi “Hobbs & Shaw”dan yeni bir kare yayınlandı. Dwayne Johnson’ın Instagram hesabından paylaştığı karede sevilen aktörü ve Hattie Shaw karakterine hayat veren Vanessa Kirby’i nefes kesici bir aksiyon sahnesinde yakalıyoruz.

“Hızlı ve Öfkeli” serisinin iki sevilen karakteri Luke Hobbs ve Deckard Shaw’u bir araya getiren filmin oyuncu kadrosunda karakterlere seride hayat vermiş olan aksiyon filmlerinin aranan ismi haline gelen Dwayne Johnson ve Hollywood’un sert adamı Jason Statham, Altın Küre ödüllü Idris Elba, bu sene “Deadpool 2”de karşımıza çıkan Eddie Marsan ve Tam Gaz”dan tanıdığımız Eiza González yer alıyor.

Merakla beklenen filmin yönetmenliğini “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız deneyimli aksiyon yönetmeni David Leitch üstleniyor. Hikaye detayları henüz bilinmeyen filmin senaryosuna ise serinin birçok filminde imzası bulunan senarist Chris Morgan imza atıyor.

“Hobbs and Shaw” ülkemizde 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek.