Dylan O’Brien “Bumblebee”nin Sesi Olacak!

Dylan O’Brien “Bumblebee”nin Sesi Olacak!

Aralık 4, 2018 0 Yazar: admin

Sevilen autobot “Bumblebee”nin gerçek sesini duymaya hazır olun.

Tüm dünyada yaklaşık 4.5 milyar dolar gişe hasılatı elde eden “Transformers” serisinin merakla beklenen spin-off filmi “Bumblebee” birden fazla ilke imza atmaya geliyor. Michael Bay tarafından yönetilmeyen ilk “Transformers” filmi olacak “Bumblebee”de sevilen autobot’umuzun sesini de duyacağız. Serinin önceki filmlerinde radyo aracılığıyla konuşabilen Bumblebee kendi filminde gerçek sesine sahip olacak. Seslendirmeyi ise “Labirent” serisinin sevilen yıldızı Dylan O’Brien yapacak.

2011 yılında “İz Peşinde” filmiyle Oscar adaylığı kazanan genç yıldız Hailee Steinfeld’in başrolünü üstlendiği filmin oyuncu ve seslendirme kadrosunda John Cena, Pamela Adlon, Stephen Schneider, Jorge Lendeborg Jr., Jason Drucker, Kenneth Choi, Ricardo Hoyos, Abby Quinn, Rachel Crow, Angela Bassett ve Justin Theroux gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğuna ise animasyon filmi “Kubo ve Sihirli Telleri” ile beğeni toplayan Travis Knight geçiyor.

Filmde, 1980’li yıllarda tek başına kalan Bumblebee henüz çok gençtir. Nereye gideceğini bilemeyen ve kimsesi olmayan sarı autobot Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Bu süreçte güvenli liman olarak sakin bir Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. Charlie (Hailee Steinfeld) ise 18 yaşına basmak üzere olan bir genç kızdır. Bir gün Bumblebee’yi harap halde keşfeder. Çalışma ihtimali olan bir külüstür gördüğünü zanneden genç kadın onu tamir etmek için kolları sıvar. Bumblebee’yi atölyesine götüren ve üzerinde çalışmaya başlayan Charlie, amacına ulaştığında ise bu arabanın sıradan bir “tosbağa” olmadığını keşfeder. Bumblebee ile arkadaşlık kuran Charlie, en yakın arkadaşına dönüşen autobot’u peşindeki decepticonlar’dan koruyabilmek için onunla birlikte bir maceraya atılacaktır.

“Bumblebee” ülkemizde 21 Aralık’ta gösterime girecek.