Elton John Biyografisi “Rocketman”den Yeni Bir Kare Yayınlandı!

Elton John Biyografisi “Rocketman”den Yeni Bir Kare Yayınlandı!

Aralık 28, 2018 0 Yazar: admin

Taron Egerton başrollü “Rocketman”deni yeni bir görsel geldi.

“Kingsman” serisiyle tanınan genç yıldız Taron Egerton’ın başrolünü üstlendiği Elton John biyografisi “Rocketman”den yeni bir görsel yayınlandı.

Son olarak 2015 yapımı “Kartal Eddie” filmiyle karşımıza çıkan Dexter Fletcher’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda “Jurassic World” serisiyle çıkış yakalayan Bryce Dallas Howard, “Game of Thrones”un Robb Stark’ı Richard Madden ve BAFTA ödüllü Jamie Bell gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosuna ise 2000 yapımı “Billy Elliot”ın Oscar adayı senaristi Lee Hall imza atıyor.

Hikaye detayları henüz bilinmeyen film, müzik sektörünün en önemli isimlerinden olan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John’un Royal Müzik Akademisi’nden bir dahi olarak çıkıp süperstarlık basamaklarını tırmanmasını ve söz yazarı Bernie Taupin ile olan işbirliği sürecini konu alıyor. Tam anlamıyla bir biyografi olmayan film kurguya da yer bırakıyor. Film, Elton John’u şekillendiren yıllara ek olarak, ünlü müzisyenin şöhret kazanması ile başlayan süreçte John’un şöhretin getirileriyle ve bağımlılıkla mücadelesini de kapsıyor.

“Rocketman” ülkemizde 7 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek.