Eşekler Karnavalı

Eşekler Karnavalı

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Eşekler Karnavalı

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

15.05.2021 21:00 – 15.05.2021 21:00

Eşekler Karnavalı, 30 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında online online olarak sizlerle..

Bir çiftlikte yaşayan Hapşırık, Mızmız ve Şaşkın isimli üç eşek, çiftliğin saahibinin değişmesiyle birlikte, köpek Karabaş’ın dayattığı ağır iş koşullarıyla boğuşmaktadırlar. İş yükünden ve sürekli çalışmaktan yorulan eşekler, bir müzik grubu kurarak ünlü olmayı ve çiftlikten kurtulmayı kafalarına koyarlar. Ancak daha önce ne bir müzik aleti çalmışlardır ne de nota bilmektedirler. Eşekler, müzik yapmayı kimden öğreneceklerini düşünürlerken, Karabaş da onlara kötü bir sürpriz hazırlamaktadır.

Online Gösterim –
34.00 TL

Kurallar

– Online etkinlik 30 Nisan 2021 17:00 – 15 Mayıs 2021 23:59 tarihleri arasında izleme hakkı sağlar.
– Gösterim 30 Nisan 2021 Cuma 17:00 itibariyle başlayacaktır ve www.seyretix.com adresinden yayınlanacaktır.
– Online gösterimin biletini sadece web sitemizden alabilirsiniz.
– Gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yer almaktadır. 
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu, Seyretix’de bulunan access kod (erişim kodu) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
– Online etkinlikler sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kişinin sorumluluğundadır. Bu sebeplerden dolayı iade yapılmayacaktır. 
– Etkinliğin görüntü ve ses kalitesi, internet erişimi, kullanılan cihaz ve kullanım ortamına göre değişiklik gösterebilir.
– Yayının usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması, pazarlamaya çalışılması yasaktır. Bu tip durumlarda hukuki yollara başvurulacaktır.