Fantastik Aile Filmi “Dumbo”dan Yeni Bir Görsel Geldi!

Fantastik Aile Filmi “Dumbo”dan Yeni Bir Görsel Geldi!

Aralık 31, 2018 0 Yazar: admin

“Dumbo”nun yeni beyaz perde macerasından yeni bir kare geldi.

Disney’in 1941 yapımı animasyon klasiği “Dumbo”nun aynı isimli yeni beyaz perde uyarlaması “Dumbo”dan yeni bir kare huzurlarımıza sunuldu.

“Alis Harikalar Diyarında”, “Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi”, “Charlie’nin Çikolata Fabrikası” ve “Ölü Gelin” gibi başarılı fantastik yapımların arkasındaki usta yönetmen Tim Burton’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Colin Farrell, Nico Parker, Finley Hobbins, Eva Green, Danny DeVito ve Michael Keaton gibi isimler yer alıyor.

Sirk sahibi Max Medici, eski yıldızı Holt Farrier ve onun çocukları Milly ve Joe’ya sıradışı bir görev verir. Ailenin görevi, sirkin yeni üyesinin bakımını üstlenmektir. Bu yeni üye, koca kulakları sebebiyle seyircileri güldüren, yavru bir bebek fildir. Ancak Dumbo’nun uçabileceğini keşfettiklerinde, tek ayağı çukurda olan sirk inanılmaz bir geri dönüş yapar ve ikna edici girişimci V.A. Vandevere’in dikkatini çeker. Vandevere, sevimli fili, yeni ve büyük eğlence parkı Dreamland için kiralar. Ancak Dreamland, yüzeyde göründüğü kadar parlak ve görkemli değildir. Dumbo, çekici ve muhteşem bir akrobat olan Colette Marchant ile birlikte yeni zirvelere doğru yükselir. Bu süreçte Holt da, Dreamland’in karanlık sırlarını keşfedecektir.

“Dumbo” ülkemizde 5 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek.