“Geniş Aile Komşu Kızı” Sinemalarda!

“Geniş Aile Komşu Kızı” Sinemalarda!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

“Geniş Aile Komşu Kızı” Sinemalarda!

Geniş Aile Komşu Kızı, sinemalardaki yerini aldı.

Cüneyt İnay’imzalı “Geniş Aile Komşu Kızı” sinemalardaki izleyicileriyle bugünden itibaren buluşuyor. Yıllarca televizyon ekranlarında sevilerek izlenen Geniş Aile dizisinin beyaz perdeye aktarılan üçüncü filmi Geniş Aile Komşu Kızı için biletlerinizi buradan alabilirsiniz.’

Başrollerinde bir kez daha’Ufuk Özkan,’Bülent Çolak’ve’Rojda Demirer”in yer aldığı komedi filmi “Geniş Aile Komşu Kızı”nın konusu ise şöyle:’Geniş Aile Komşu Kızı, sorunlu bir adam olan Cevahir”in maceralarını konu ediniyor. Hayatlarını bir türlü yoluna koyamayan Cevahir ve Ulvi, bir oto yıkama açarak hayatlarını düzene sokmaya çalışır. Kendilerini beladan uzak tutmaya çalışan Cevahir ve Ulvi”nin yolu bir gün Cevahir”in bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Zeynep ile kesişir. Zor bir durumda olan Zeynep, başındaki dertten kurtulabilmek için Cevahir ve Ulvi”den yardım istemeye karar verir. Zeynep, abisi Katip”in vasiyetini üzerine Nebil”le evlenmek zorundadır. Zeynep bu evliliğin gerçekleşmesini istemese de evliliğin iptal olmasının tek yolu Nebil”in evlenmekten vazgeçmesidir. Zeynep”e yardım etmeye karar veren Cevahir ve Ulvi, Muazzez ve Kütük’ün de yardımı ile Nebil’i Zeynep’ten soğutmak için türlü oyunlar oynar. Çok geçmeden amaçlarına ulaşan Cevahir ve Ulvi artık her şeyin yoluna girdiğini düşünür. Ancak Nebil, onları türlü belaların içine sürükleyecektir.

Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda Özkan, Çolak ve Demirer”in yanı sıra’müzisyenlikte olduğu kadar oyunculukta da kendini kanıtlayan, Dört Köşeli Üçgen, Durak gibi filmlerde gördüğümüz’Emre Altuğ; Ayla, Murtaza gibi yapımların emektar oyuncusu’Mine Teber;’Tolga Canbeyli’ve’Tuğçe Karabayır’yer alıyor. Geniş Aile Komşu Kızı”nın yönetmenliğini ve senaristliğini, dizinin de yaratıcısı olan ve diğer Geniş Aile filmleri”Geniş Aile: Yapıştır,’Geniş Aile 2: Her Türlü”de imzası bulunan Cüneyt İnay üstleniyor.

Eğlenceli hikayesiyle Geniş Aile Komşu Kızı, bugünden itibaren sinemalarda izleyicilerini bekliyor!