Gerard Butler’lı “The Vanishing” Posterinde Ölümcül Bir Sır Saklı!

Gerard Butler’lı “The Vanishing” Posterinde Ölümcül Bir Sır Saklı!

Ocak 9, 2019 0 Yazar: admin

Gerard Butler başrollü “The Vanishing” filminden yeni bir poster geldi.

“300 Spartalı”, “Adalet Peşinde” ve “Kod Adı: Olympus” gibi filmlerle tanınan başarılı İskoç aktör Gerard Butler’ın başrolünü üstlendiği gizem ve gerilim filmi “The Vanishing”ten yeni bir poster görücüye çıktı.

Filmde başrol isme Peter Mullan, Connor Swindells, Ólafur Darri Ólafsson ve Gary Lewis gibi oyuncular eşlik ediyor. Prömiyerini geçtiğimiz sene Sitges Film Festivali’nde gerçekleştiren filmin yönetmen koltuğunda “Taboo” dizisinde yönetmenlik yapmış olan Kristoffer Nyholm otururken, senaryoya Joe Bone ve Celyn Jones ikilisi imza atıyor.

Üç işçi, İskoçya kıyılarından uzakta ıssız bir adada çalışmaya gider. İşçiler, altı hafta boyunca deniz fenerinde bekçilik yapmakla görevlidir. Bekçiler adaya yerleştikten kısa bir süre sonra sessiz ve rutin yaşantılarına alışırlar. Ancak beklenmedik bir durum üçünün de hayatını değiştirir. Adanın kıyısına parçalanmış bir tekne vurur. Üstelik teknenin içerisinde bir sandık dolusu altın vardır. Hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek bu gelişme karşısında bir seçim yapmak zorunda kalan üç adam, kendilerini açgözlülük, paranoya ve cinayet üçgeninin içerisinde bulur.

“The Vanishing” önümüzdeki Mart ayında İngiltere’de gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.