Gizemli “My Cousin Rachel”dan Yeni Klip!

Gizemli “My Cousin Rachel”dan Yeni Klip!

Ağustos 22, 2020 0 Yazar: admin

Gizemli “My Cousin Rachel”dan Yeni Klip!

Başrollerde Sam Claflin ve Oscar ödüllü Rachel Weisz var!

Başrollerine Senden Önce Ben”in karizmatik’William Traynor”ı’Sam Claflin’ve Oscar ödüllü’Rachel Weisz”i yerleştiren’My Cousin Rachel’filminden yeni bir klip yayınlandı. Klip Coming Soon aracılığıyla geldi.

The Birds’ve’Don”t Look Now’başta olmak üzere birçok çalışması sinemaya uyarlanan’İngiliz hikaye, roman ve oyun yazarı’Daphne du Maurier”in bir romanını daha beyazperdede görme şansına erişeceğimiz film, yönetmen koltuğuna’Roger Michell”ı oturtuyor. Senaryosunu da yönetmenin kendisinin üstlendiği filmin kadrosunda’Holliday Grainger,’Iain Glen’ve’Pierfrancesco Favino’da yer alıyor.

Philip günün birinde gizemli bir akrabası tarafından ziyaret edilir.’Rachel’Philip”in kuzenidir. Aynı zamanda Philiip”in koruması ile evli olan Rachel eşini kaybetmiştir. Philip eşinin ölümünde parmağı olduğunu düşündüğü kadından intikam almak ister, ancak Rachel”la ilgili gizemli bir yan Philip”i kendine çekmeye başlar. Aralarında karşı konulmaz bir çekim oluşan ikili bu sırlarla dolu hayatlarında nereye sürüklenecektir?…

Film Amerika”da’9 Haziran 2017″de vizyona girerken, ülkemizde girip girmeyeceği ise henüz belirsizliğini koruyor.