“Grinç” Filminin Ön Gösterimine Katılın!

“Grinç” Filminin Ön Gösterimine Katılın!

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

“Grinç” Filminin Ön Gösterimine Katılın!

Grinç filmi ön gösterim yarışmamıza katıl, davetiye kazan.

Noel”in huysuz düşmanı’Grinç filmini herkesten önce izlemek ister misin? O zaman Facebook, Twitter ve Instagram yarışmalarımıza katıl, yarışmayı kazan!

Who köyünden ayrılarak dağın başında, kimsenin yaklaşmaya cesaret edemediği mağarasında yaşayan Grinch”e yalnızca sadık köpeği Max eşlik etmektedir. Günlük yaşamın sukünetinden memnun olan Grinch”in kabusu ise, Noel kutlamalarına aşırı düşkün olan Who halkının yıl sonu başlayan coşkusudur. Bu yıl kutlamaların daha da coşkulu olacağının ilan edilmesi sonucu, Grinch bu coşkuyu yok etmek adına, Noel Baba kılığına girerek Noel”i çalmaya karar verir. O sırada köyde yaşamakta olan küçük Cindy-Lou ise arkadaşlarıyla birlikte Noel Baba”yı yakalayıp, bekar annesine yaptığı yardımlar için teşekkür etme planı yapmaktadır. İkilinin Noel planları birbirlerini nasıl etkileyecektir?

Facebook:’

Twitter:

Hem çocukların, hem yetişkinlerin, hem de huysuz Grinç”in içini ısıtacak kış hikayesiyle Grinç”i herkesten önce izlemek için yarışmamıza katıl! #Grinch pic.twitter.com/VW7fJp6Anc— Beyazperde (@Beyazperde) 15 Kasım 2018 Instagram:

Bu gönderiyi Instagram”da gör Hem çocukların, hem yetişkinlerin, hem de huysuz Grinç”in içini ısıtacak kış hikayesiyle Grinç”i herkesten önce izlemek için yarışmamıza katıl! #Grinch? ? Beyazperde (@beyazperdecom)”in paylaştığı bir gönderi (15 Kas, 2018, 8:38öö PST) Grinç 23 Kasım”da sinemalarda!