Guy Ritchie İmzalı “Toff Guys”a Lyne Renee Dahil Oldu!

Guy Ritchie İmzalı “Toff Guys”a Lyne Renee Dahil Oldu!

Aralık 19, 2018 0 Yazar: admin

Guy Ritchie’nin yeni filmi “Toff Guys” oyuncu kadrosunu genişletiyor.

“Ateşten Kalbe Akıldan Dumana”, “Kapışma” ve “Sherlock Holmes” gibi filmlerle tanınan ve son olarak geçtiğimiz sene “Kral Arthur: Kılıç Efsanesi” ile karşımıza çıkan İngiliz yönetmen Guy Ritchie’nin yeni filmi “Toff Guys” oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. “Deep State” dizisinde Anna karakterine hayat veren Belçikalı aktris Lyne Renee filmin kadrosuna dahil oldu.

Filmin oyuncu kadrosunda Oscar ve Altın Küre ödüllü Matthew McConaughey, “Crazy Rich Asians” ile beğeni toplayan Henry Golding, Altın Küre sahibi sevilen İrlandalı aktör Colin Farrell, Altın Küre ödüllü usta oyuncu Hugh Grant, “Succession” dizisinden tanıdığımız Jeremy Strong ve “Downton Abbey”nin Altın Küre ve Emmy adayı yıldızı Michelle Dockery gibi isimler yer alıyor. Yakın zamanda çekimlerine başlanan vizyon tarihi henüz belli değil.

Hikaye detayları henüz net olarak bilinmeyen filmde Matthew McConaughey ot imparatorluğu kurmuş ancak artık emekli olmak isteyen bir iş adamına hayat veriyor. Hikayedeki diğer karakterler ise McConaughey’in düzenine ya burnunu sokuyor ya da yardımcı oluyor. Michelle Dockery McConaughey’in eşini, Henry Golding Vietnamlı bir gangsteri, Hugh Grant McConaughey’in gizlice fotoğraflarını çeken ve ona şantaj yapmaya çalışan bir fotoğrafçıyı ve Colin Farrell da karma dövüş sanatları dövüşçülerini eğiten Coach adında bir adamı oynuyor.