HBO”nun ‘Watchmen’ Uyarlamasından Gizem Dolu Tanıtımlar!

HBO”nun ‘Watchmen’ Uyarlamasından Gizem Dolu Tanıtımlar!

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

HBO”nun ‘Watchmen’ Uyarlamasından Gizem Dolu Tanıtımlar!

HBO’nun iddialı ‘Watchmen’ uyarlaması için iki tanıtım yayınlandı

HBO, merakla beklenen Watchmen dizisinden iki yeni tanıtımı görücüye çıkardı. Dizinin Instagram hesabından yayınlanan tanıtımlarda, yüzleri sarı maskelerle kapanmış gizemli polisler boy gösteriyor.

Alan Moore ve Dave Gibbon’ın ikonikleşmiş çizgi romanından uyarlanan Watchmen, ünlü senarist ve yapımcı’Damon Lindelof’un imzasıyla ekrana taşınıyor. 2009’da beyazperdeye de uyarlanan Watchmen, süper kahramanların kanun kaçağı gibi yaşadığı alternatif bir dünyada geçiyor. 1986’da basılan 12 sayılık orijinal seri, gizemli bir cinayetin ardından dünyayı tehdit eden bir komplonun gün yüzüne çıkmasını konu edindi.

Watchmen uyarlaması hem orijinal hikayeden hem de film uyarlamasından esintiler taşıyacak. Dizi, mitolojiden yeni ve özgün hikayeler yaratacak ve yepyeni karakterlerin bu fantastik evrendeki maceralarına odaklanacak.

Watchmen’in pilot bölümünün oyuncu kadrosunda’Jeremy Irons,’Regina King,’Don Johnson,’Tim Blake Nelson,’Louis Gossett Jr.,’Adelaide Clemens’ve’Andrew Howard’gibi isimler boy gösterdi.’Dizinin yürütücü yapımcılığını’Tom Spezialy, Stephen Williams, Joseph Iberti ve’Nicole Kassell’üstleniyor.

Watchmen, 2019 yılı içerisinde HBO ekranlarında prömiyer yapacak.