İletişimin Bilinmeyen – Derin Sırları

İletişimin Bilinmeyen – Derin Sırları

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

İletişimin Bilinmeyen – Derin Sırları

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

27.03.2021 20:00 – 27.03.2021 20:00

İletişim hayatın her noktasındayken, zihnimizin derinliklerinde çalışan büyüleyici sistemi yeterince tanıyor muyuz? 

İletişim yalnızca bir mesajın iletilme hali olmaktan oldukça uzakta artık. 
Hepimiz beynimizin derinliklerinden başlayan bu sürecin uzun bir yolculuk olduğunu öğrenmeye başladık. 

Son yıllarda yapılan bilimsel çalışmalar bizi iletişimin kimyasını tanımayı, anlamayı ve ona liderlik edebilmeyi kolaylaştırıyor. 
Birlikte,  bu yolculukta: 

Neyi, nasıl düşünmeme başlıyoruz?, 
Neden birbirimizi anlamakta zorlanıyoruz?, 
Nasıl anlaşacağız?, 
İletişimde fark yaratmak için neler yapmalıyız? 
Sorularını cevaplamak için buluşalım. 

Kazanımlar:
İletişim alanında son yıllarda yapılan bilimsel çalışmaları tanıyor ve güncel bilgilere sahip oluyor olacaksınız.
Zihnin çalışma sistemine yakından bakarak beyin-iletişim ilişkisini gözlemleyeceksiniz. 
Ardından iletişimde nasıl fark yaratabilirsiniz bunun sihirli formüllerini keşfediyor olacaksınız. 

Gözde Ağseren Bayır (ACC)
ICF ACC, PROFESYONEL KOÇ, EĞİTMEN, KURUCU MÜDÜR
Gözde Ağseren Bayır Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında kurucu üyesi olduğu Toplumsal Sorumluluk Derneği’nde yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini sürdürdü. Bu süreçte Kocaeli’nin en büyük etkinliklerinden biri olan Hayal Akademisi ve Hayalleriyle Hayata Yön Veren Kadınlar projelerinin yürütülmesinden sorumlu oldu.

Aynı yıllarda RANAKAPLAN Akademi’de Profesyonel Koçluk Eğitimini ve diğer kişisel gelişim eğitimleri ile birlikte NLP Uzmanlığı eğitimini de tamamlayarak kariyerine bu çatı altında koç ve eğitmen asistanı olarak başladı. 3 yılın sonunda eğitmen oldu. 4 yıldır eğitmenlik görevine devam eden hocamız 7 yılı aşkın süredir birçok sosyal sorumluluk projesinin tasarlanması ve yürütülmesinde ve kurumsal koçluk çalışmalarında ağırlıklı olarak kalite eğitimlerinde görev aldı. Eş zamanlı Kocaeli Üniversitesi Tarih Anabilim Dalı, Tarih Bölümü’nde Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. Ardından İstanbul Üniversitesi Yönetim ve Strateji doktora programına başladı.

Gözde Ağseren Bayır, halen İstanbul, Denizli, İzmir ve Avrupa’nın birçok ülkesinde profesyonel koçluk eğitimleri vermekte. Eğitimcilik yolculuğunu kurumumuz çatısı altında sürdürürken, hedeflerinden biri olan “dünyanın her yerinde koçluk yapabilme” hayalini hayat arkadaşıyla kurmuş oldukları “Gezgin Koçlar” platformu ile gerçekleştirmeye başladı. 2018 yılında 43 ülkeye ulaştıkları bu hedefte 196 ülkede koçluk mesleğini duyurmak yolunda ilerlemekte.

Genel Giriş –
110.00 TL

Kurallar

• Belirtilen ücret bir buçuk saatlik çalışmayı kapsar. 
• İçerik dili Türkçe’dir. 
• Atölye ile ilgili link, şifre ve diğer detay ve yönergelerin size ulaştırılabilmesi için linkteki formun mutlaka doldurulması gerekmektedir. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScn-gCUlaCh3JlgEg6bnN_izBRwWQiA6YufS-xKfPA5Z6G6Ww/viewform
• Atölye için biletinizi satın aldıktan sonra, ücretsiz Zoom uygulamasını telefon, tablet ya da bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
• Etkinlik linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın aldıktan sonra güncel e-posta ve cep telefonu numaranızı etkinlik açıklamalarında bulunan linke tıklayarak açılacak forma kaydedip göndermenizi rica ederiz. 
• Atölyeye katılmanız için gereken Zoom linki, ID ve şifresi etkinlikten 1 gün önce (26.03.2021 tarihinde) sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize RANAKAPLAN Akademi tarafından gönderilecektir. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak atölyeye katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumluluğu bulunmamaktadır.
• Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle atölyeye zamanında katılamaması, bu sebeplerle atölyenin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix’in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.
Not: Sorularınız için asistan@ranakaplan.com adresine e-posta gönderebilir, 0532 587 4489 numaralı WhatsApp hattımıza yazabilir ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.