İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions

(Satışta)

Yer: Akra Hotels Antalya

06.10.2021 20:30 – 06.10.2021 20:30

İlhan Erşahin ve “İstanbul Sessions”

New York’ta yaşayan saksafon sanatçısı İlhan Erşahin, tüm dünyada büyük ilgi gören projesi “İstanbul Sessions” ile, İstanbul’un dinamik renklerini dinleyenlerle buluşturuyor.  “İstanbul Sessions” projesi; özgün soundlarıyla dikkat çekmesinin yanı sıra, içinde cazdan rock müziğe, diskodan dub’a kadar pek çok müzikal tını barındıran zenginlikte. Ayrıca bu konserde konuk sanatçı olarak Arto Tunçboyacıyan da vokal ve perküsyonda İstanbul Sessions’a eşlik ediyor.

İlhan Erşahin, 2005 yılında İstanbul’da birlikte çalabileceği bir session grubu olarak kurduğu “İstanbul Sessions“ ile, İstanbul sahnelerinin dışında; Amsterdam, Berlin, Budapeşte, Mannheim, Üsküp, Londra, New York gibi dünyanın birçok farklı şehrinde, caz festivallerinde yer aldı.

İlhan Erşahin- Tenor Saksafon

Alp Ersönmez- Bas Gitar

Turgut Alp Bekoğlu- Davul

İzzet Kızıl- Perküsyon

Arto Tunçboyacıyan- Vokal, Perküsyon

1. Kategori –
150.00 TL

Kurallar

*18 Yaş sınırı vardır.
*Festival, Akra Hotels’in bahçesine kurulacak açık hava sahnesinde ve numarasız bistro oturma düzeniyle gerçekleşecektir.
*Bilet satışı ve etkinlik ile ilgili tüm düzenlemeler, Tu¨rkiye Cumhuriyeti‘nin ilgili bakanlıklarınca yayınlanan genelgelerdeki şartlar doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
*Bilet fiyatına 1 yerli içecek ikramı dahildir. İkram hakkında detaylı bilgi almak için: 0242 310 99 99
*Etkinlik mekanına yiyecek içecek ve profesyonel ses görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır.
*Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
*Kombine biletinizi festival süresince saklayınız. Her etkinlik girişinde kombine bilet ibrazı zorunludur. -İade veya değişiklik yapılmayacaktır. Konserlerden birinin ya da birkaçının iptal olması durumunda, sadece iptal edilen konserin ya da konserlerin kombineye karşılık gelen tutarı  bilet sahibine iade edilecektir.
*Organizasyon firması etkinlik programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
*Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
*Festival boyunca fotoğraf çekimi ve video kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır. Organizasyon firması görsel içerikleri paylaşma,   yayınlama ve reklam amaçlı kullanma hakkına sahiptir.
* Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.
* Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.
* Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
* Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.  Organizasyon firması alınan önlemlere ve kurallara uymayan kişileri etkinlik mekanına almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
* Kurallar gereği etkinlik mekanına giriş esnasında tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.