İptal Yolunda İlerleyen Diziler

İptal Yolunda İlerleyen Diziler

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

İptal Yolunda İlerleyen Diziler

Dengeler değişiyor

Her televizyon izleyicisinin en büyük korkusu sevdiği dizinin bir daha geri dönemeyecek olmasıdır. Pek de beğenmediğiniz o sezon finali, bir anda büyük final olabilir. Sizi şimdiden bazı gerçeklere hazırlayalım. Kimisi düşük reyting yüzünden kimisi prodüksiyon sıkıntıları yüzünden iptal çizgisinde yürüyen diziler şu şekilde…


Blindspot

İlk sezonuyla adından söz ettiren Blindspot, başarısını sürekli hale getiremedi. Bu durum dizinin sonunu hazırlayacak mı, ilerleyen günlerde göreceğiz.

Kaynak: NBC


Scream Queens

Bölüm başına ortalama 1 milyon izleyici ile Fox tarihinin en düşük izlenme oranına sahip dizisi unvanını taşıyan Scream Queens, ikinci sezon onayını Ryan Murphy’nin hatrına almıştı. Üçüncü sezon ne olacak?

Kaynak: Fox


The Odd Couple

CBS’te yayınlanan dizi kanaldan sadece yeni bölüm onayı aldı. Henüz tam sezon onayı gelmedi.

Kaynak: CBS


Secrets and Lies

Quantico’nun gölgesinde kalan yapım reytinglerin son kurbanı olacak gibi duruyor.

Kaynak: ABC


Elementary

Geçen sene de iptal dedikodularında adı geçen dizi bir sezon daha devam etmeyi başarmıştı. Ama üçüncü sezon için pek de umutlu değiliz.

Kaynak: CBS


Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.

Bütçesi yüksek olmasına rağmen bir türlü istenilen izlenme oranlarına kavuşamayan dizi ince bir çizgide yürümeye devam ediyor.

Kaynak: ABC


Crazy Ex-Girlfriend

Bol ödüllü dizilerden Crazy Ex-Girlfriend, tüm başarısına rağmen The CW tarihinin en az izlenen dizisi olma unvanından kurtulamadı.

Kaynak: The CW


Girl Meets World

Aylar önce sezon finali yapan dizi için hala sezon onayı gelmedi. Endişeli bekleyiş devam ediyor.

Kaynak: Disney Channel