Isabelle Huppert ve Chloë Grace Moretz’li “Greta”dan Yeni Klip!

Isabelle Huppert ve Chloë Grace Moretz’li “Greta”dan Yeni Klip!

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Isabelle Huppert ve Chloë Grace Moretz’li “Greta”dan Yeni Klip!

Drama ve korku filmi “Greta”dan yeni bir klip yayınlandı.

2017 yılında “O Kadın” ile Oscar’a aday gösterilen Fransız usta aktris Isabelle Huppert’ve Hollywood’un yetenekli genç yıldızlarından’Chloë Grace Moretz’in başrollerini paylaştığı drama ve korku filmi “Greta”dan yeni bir klip paylaşıldı.

Filmde başrol ikilisine’Maika Monroe,’Parker Sawyers,’Zawe Ashton,’Jeff Hiller,’Graeme Thomas King,’Stephen Rea’ve’Colm Feore’gibi oyuncular eşlik ediyor. Prömiyerini geçtiğimiz yıl Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştiren filmin yönetmenliğini ise 1992 yapımı’“Ağlatan Oyun”un Oscar ödüllü yönetmeni’Neil Jordan’üstleniyor.

New York’ta tek başına yaşayan Frances oldukça uysal mizaçlı, büyük şehirde tek başına ayakta kalmaya çalışan, genç bir kadındır. Günün birinde metroda unutulmuş bir çanta bulur. Çantanın sahibi klasik müzik hayranı bir piyano öğretmeni olan Greta’dır. Çantayı sahibine ulaştırmaya kararlı olan Frances vakit kaybetmeden yola koyulur.’Evine kadar gelip kendisine çantasını ulaştıran Frances’e teşekkür etmek isteyen Greta onu kahve içmeye davet eder. Bu sayede yolları kesişen ve birbirlerini tanımaya başlayan Frances ve Grera arasında kısa sürede beklenmedik bir arkadaşlık oluşur. Hem yakın zamanda annesini kaybetmiş olan Frances”in hem de kocasını kaybetmiş yalnız bir kadın olan Greta’nın bu arkadaşlığa ihtiyacı vardır. Ancak bir süre sonra Frances, anaç yapılı Greta hakkındaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Greta kurbanlarını evine çekmek için şehrin her tarafına tuzaklar kurmaktadır.’Frances”in dikkatini verdikçe fark ettiği tuhaf detaylar sonucunda ikili arasındaki ilişki korkunç bir hal almaya başlar.

“Greta” Amerika’da 1 Mart tarihinde vizyona girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.