Jake Gyllenhaal’lu Gerilim “Velvet Buzzsaw”dan Yeni Kare!

Jake Gyllenhaal’lu Gerilim “Velvet Buzzsaw”dan Yeni Kare!

Ocak 26, 2019 0 Yazar: admin

Önümüzdeki ay Netflix’te yayınlanacak gerilim filmi “Velvet Buzzsaw”dan yeni bir kare geldi.

Prömiyerini önümüzdeki günlerde Sundance Film Festivali’nde gerçekleştirmeye hazırlanan Netflix yapımı gerilim filmi “Velvet Buzzsaw”dan yeni bir kare görücüye çıktı.

Oscar ve iki Altın Küre adaylığı bulunan başarılı aktör Jake Gyllenhaal’un başrolünü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda BAFTA adayı Rene Russo, “Ayin” ile geçtiğimiz sene çok konuşulan Toni Collette, iki Oscar adayı usta oyuncu John Malkovich, “Wanderlust” dizisinde karşımıza çıkan Zawe Ashton, Natalia Dyer, Tom Sturridge, “Blindspotting”in yıldızı Daveed Diggs ve “Maniac” dizisinden tanıdığımız Billy Magnussen gibi isimler yer alıyor. Merak uyandıran filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise 2014 yapımı “Gece Vurgunu” ile En İyi Özgün Senaryo dalında Oscar’a aday gösterilen ve son olarak 2017 yılında “Roman J. Israel, Esq.” ile karşımıza çıkan Dan Gilroy üstleniyor.

Tüm sanatlar tehlikelidir… “Velvet Buzzsaw”, çok kazanan sanatçıların ve en büyük koleksiyoncuların sanat ticaretle buluştuğunda büyük bedeller ödediği Los Angeles’ın çağdaş sanat dünyasında geçen bir gerilim filmi olarak tanımlanıyor.

“Velvet Buzzsaw” 1 Şubat tarihinde Netflix’te sinemaseverlerin karşısına çıkacak.