James Franco Bu Sefer de Çocuk Kitapları Yazarı Oluyor!

James Franco Bu Sefer de Çocuk Kitapları Yazarı Oluyor!

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

James Franco Bu Sefer de Çocuk Kitapları Yazarı Oluyor!

James Franco yeni filminde Shel Silverstein”ı canlandıracak.

Hollywood”un altın çocuğu’James Franco, bu kez de çocuk kitapları yazarı oluyor! Son olarak yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği’The Disaster Artist ile gündeme gelen yetenekli oyuncu, yeni projesinde ödüllü çocuk kitapları yazarı ve şair’Shel Silverstein”e hayat verecek. Filmin yönetmen koltuğunda da Franco”nun kendisi oturacak.

Beyaz perdenin gelmiş geçmiş en kötü filmi olarak nitelenen 2003 yapımı “The Room”un yapım aşamasını konu edinen “The Disaster Artist” ile eleştirmenlerden yüksek notlar alan Franco”nun başrolünü üstleneceği yapım,’Lisa Rogak imzalı biyografi’A Boy Named Shel”den beyaz perdeye uyarlanacak. Filmin senaryosunda’Chris Shafer ve Paul Vicknair ikilisinin imzası olacak. Henüz ismi belli olmayan film, ünlü yazarın kişisel ve profesyonel hayatında karşılaştığı zorlukları ele alacak.

Kitapları 20 milyon kopyadan fazla satan’Silverstein, 2 Grammy ödülüne layık görülmüş, Oscar ve Altın Küre ödüllerine de adaylık kazanmıştı. Filmin prodüksiyonunun ne zaman başlayacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Filmin kadrosunda hangi isimlerin bulunacağı da şu an için belirsizliğini koruyan konulardan biri.