James Gunn, The Suicide Squad”ın Sinema Fragmanını Paylaştı

James Gunn, The Suicide Squad”ın Sinema Fragmanını Paylaştı

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

James Gunn, The Suicide Squad”ın Sinema Fragmanını Paylaştı

The Suicide Squad izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Marvel”da’Guardians of The Galaxy filmlerini başarılı bir şekilde yöneten James Gunn”ın imzasını attığı The Suicide Squad”dan yeni bir fragman paylaşıldı. Yönetmen, yeni fragmanın sinemalarda özel olarak geçtiğimiz günden itibaren yayınlandığını belirtti.

Büyük bir heyecanla beklenen The Suicide Squad”dan yeni bir fragman paylaşıldı. İlk fragmandan farklı olan çok şey olsa da, bu fragmanın sinemalarda yayınlandığını biliyoruz. James Gunn, fragmanı “Bugün 1 Nisan. Buradaki tek şaka süper kötülerin Amanda Waller ile çalışmayı kabul etmesi.” noturla paylaştı.

18+ olacağını bildiğimiz The Suicide Squad filminin oyuncu kadrosunda’Margot Robbie,’Viola Davis,’Jai Courtney’Joel Kinnaman,’David Dastmalchian,’John Cena,’Joaquín Cosío,’Nathan Fillion,’Joel Kinnaman, Mayling Ng,’Flula Borg,’Sean Gunn,’Juan Diego Botto,’Storm Reid,’Pete Davidson,’Taika Waititi,’Alice Braga,’Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior,’Peter Capaldi, Julio Ruiz,’Jennifer Holland,’Idris Elba’ve’Michael Rooker’yer alıyor.

Filmin konusuna göre, kötü kahramanlarımız hapishaneden çıkabilmek için bir görevle başa çıkmak zorundadır. Bunun için öncelikle”Task Force X”e katılmalıdırlar. Bu göreve’Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin favori psikopatı Harley Quinn dahil edilir.

The Suicide Squad, 6 Ağustos 2021 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.