JazzExpose: Retro Queen

JazzExpose: Retro Queen

Şubat 13, 2021 0 Yazar: admin

JazzExpose: Retro Queen

(Satışta)

Yer: Ankara CerModern

11.09.2020 20:00 – 11.09.2020 20:00

Ankara’lı müzik grubu Retro Queen, 11 Eylül’de CerModern açık hava sahnesinde sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ankara’lı müzik grubu Retro Queen, hâli hazırda yakın arkadaş olan ve uzun yıllardır farklı projelerde müzik kariyerlerini sürdüren beş başarılı kadın müzisyenin bir araya gelmesiyle, 2015 yılında kuruldu. O günden beri, birlikte müzik yapmayı ve aynı sahneyi paylaşmayı çok seven bu kadınlar; vokal ve saksafonda Tuğçe Aslan, elektrogitar ve geri vokalde Gözde Gürün Demireriden, klavye ve geri vokalde Arya Duru, basgitarda Tuğba Gürsoy ve davulda Çisem Çolak’tır.

Genel Giriş –
55.50 TL

Kurallar

– Etkinlik açık havada gerçekleşecektir.
– Yemekli masalarda ve grup katılımlarında telefonla rezervasyon yapılması zorunludur.
– Etkinlik bistro masa ve yemekli masa düzenindedir. Bilet alan misafirlerimizin (0312) 310 00 00/140 numarasından rezervasyon yaptırmaları rica olunur.
– Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.
– Misafirlerimiz tesis girişlerinde bulunan el antisteptikleriyle ellerini temizledikten sonra içeriye giriş yapabilmektedir. 
– Masalar arası mesafemiz en az 1,5 metre ve yan yana sandalyelerimizin arası 60 santimetredir. 
– Her masada el antisteptiği bulunmaktadır. Bulunmaması halinde çalışanlarımızdan lütfen hijyen malzemesi talep ediniz.
– CerModern etkinlik ile ilgili değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.