“Kaç Kaçabilirsen”den İlk Fragman!

“Kaç Kaçabilirsen”den İlk Fragman!

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

“Kaç Kaçabilirsen”den İlk Fragman!

Yerli komedi “Kaç Kaçabilirsen”den ilk fragman yayınlandı.

Yepyeni yerli komedi Kaç Kaçabilirsen”den fragman yayınlandı. Eğlenceli yerli komedi filminin yönetmen koltuğunda’Hakan Eser oturuyor.

Ergüven ve İsmail aralarında 5 yaş bulunan iki kardeştir.’30 yaşında geveze, sakar ve her şeyi kafasında kurup en kötüsünü düşünen Egüven ve’35 yaşında disiplinli, kardeşinin gevezeliğinden bıkmış, korkuları olan ve belayı hep bir şekilde kendine çeken İsmail arasında kimi zaman çatışmalar olsa da, ikili yeni açılmış olan Çarçabuk Kargo”nun’teslimat elemanları olarak çalışmaktadırlar.’Şirketin teslimat minibüslerinden biri kaza yapmıştır ve kargolardan sadece Jack Black isimli alıcının kargosu kurtulur.”İsmail ve Ergüven kargoyu teslim etmek için eski bir sinema salonu olan adrese giderler.’Zile basarlar ancak kapının aralık olduğunu farkedip içeri girerler ve macera başlar!

Başrolünü’Enis Arıkan’ve’Önder Açıkbaş”ın üstlendiği “Kaç Kaçabilirsen”in kadrosu da bir hayli zengin. Sevilen oyuncu Cezmi Baskın, güzel yıldız Seda Güven ve’Tuğçe Karabacak da filmin kadrosunda yer alıyor. “Kaç Kaçabilirsen” 4 Mayıs“ta sinema salonlarımızda seyircileriyle buluşmaya başlayacak.