Keri Russell ve Jesse Plemons’lı “Antlers”tan Korkutucu Kareler Geldi!

Keri Russell ve Jesse Plemons’lı “Antlers”tan Korkutucu Kareler Geldi!

Aralık 5, 2018 0 Yazar: admin

Çekimleri devam eden korku ve gerilim filmi “Antlers”tan yeni kareler var.

“The Americans” dizisinin Altın Küre ödüllü yıldızı Keri Russell ve son yıllarda birçok önemli projede yer alan iki Emmy adayı Jesse Plemons’ın başrollerini paylaştığı korku ve gerilim filmi “Antlers”tan yeni kareler görücüye çıktı.

“Çılgın Kalp”, “Kardeşim İçin” ve “Kara Düzen” filmleriyle tanınan ve son olarak geçtiğimiz sene “Vahşiler” ile karşımıza çıkan yönetmen Scott Cooper’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda “Kurtlarla Dans” ile Oscar’a aday gösterilen Graham Greene, bu yıl “Venom: Zehirli Öfke”de boy gösteren Scott Haze, Oscar adaylığı bulunan Amy Madigan ve çocuk yıldız Jeremy T. Thomas gibi isimler yer alıyor. “The Quiet Boy” (Sessiz Çocuk) isimli kısa hikayeden beyaz perdeye uyarlanan filmin senaryosuna ise Nick Antosca ve Henry Chaisson ikilisi imza atıyor.

“Antlers”, gizemli ve içine kapanık bir öğrenciyle yakınlaşmaya başlayan genç bir öğretmene (Keri Russell) odaklanıyor. İkili yakınlaştıkça öğretmen, öğrencisinin babasının ve kardeşinin ölümcül sonuçları olabilecek bir sır sakladığını keşfeder. Çocuğu korumasına alan öğretmen, hayal gücünün de ötesinde korkulara karşı hayatta kalmak için mücadele etmeye başlar.