Komedi Filmi “Always Be My Maybe”den Fragman

Komedi Filmi “Always Be My Maybe”den Fragman

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Komedi Filmi “Always Be My Maybe”den Fragman

Netflix filmi “Always Be My Maybe”den fragman yayınlandı.

Nahnatchka Khan”ın yönetmen koltuğuna geçtiği komedi türündeki “Always Be My Maybe”den fragman yayınlandı. Online streaming platformu Netflix üzerinden izleyicileriyle buluşacak filmin fragmanında eski arkadaşların yeniden bir araya gelmesine tanık oluyoruz.

Ali Wong’ve’Randall Park”ın başrollerini üstlendiği Always Be My Maybe, 15 yılın ardından yeniden bir araya gelen çocukluk arkadaşlarının hikayesini konu ediyor. Çocukluk arkadaşı olan Sasha ve Marcus’un yollarının ayrılmasının üzerinden tam 15 yıl geçmiştir. Farklı yönlere savrulan ikiliden Sasha, başarılı bir şef olmuştur ve nişanlısı Brandon ile evlilik hazırlığı içerisindedir. Yerel bir müzisyen olan Marcus ise babasının himayesi altında yaşamaktadır. Sasha, yeni açılacak bir restoran için doğup büyüdüğü şehre, San Francisco’ya dönmek zorunda kalır. Eski hatıraların yeniden canlanmasına neden olan bu şehir, ona çocukluk arkadaşını yeniden görme fırsatı verir. Aradan geçen 15 yılın ardından karşılaşan Sasha ve Marcus, geçmişi yad etmeye başlar. Bu sırada Brandon’ın evlilikten vazgeçtiğini açıklaması, Sasha için büyük yıkım olur. Bu süreçte en büyük desteği Marcus’tan gören Sasha, onunla birlikte vakit geçirdikçe, ikili eski hallerine geri döner. Marcus, Sasha’yı bir kez daha kaybetmemeye kararlıdır ama tam harekete geçeceği sırada önüne yeni bir engel takılır.

Fresh of The Boat, American Dad,’Don”t Trust The B— In Apartment 23 gibi yapımların yapımcılığını üstlenmesiyle tanıdığımız’Nahnatchka Khan”ın yönetmen koltuğuna oturduğu komedi filmi “Always Be My Maybe”nin senaryosunu başrol oyuncuları Ali Wong, Randall Park ile Please Stand By, Nightflyers, Grimm gibi yapımların senaryosuna imza atan’Michael Golamco kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda ise American Housewife”ın yıldız oyuncusu Ali Wong; Ant-Man and Wasp, Aquaman, Veep, Fresh off The Boat gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı isim Randall Park; Matrix filmleri ve John Wick serisinin yıldız oyuncusu Keanu Reeves; Charlyne Yi, Karan Soni,’Daniel Dae Kim gibi isimler yer alıyor.

Komedi filmi “Always Be My Maybe” ülkemizdeki Netflix izleyicileriyle 31 Mayıs tarihinde buluşacak.