Külkedisi Masalı

Külkedisi Masalı

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Külkedisi Masalı

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

31.05.2021 20:00 – 31.05.2021 20:00

Külkedisi Masalı oyunu miniklerle buluşmaya hazırlanıyor.

Klasikleşmiş bir eser olan Külkedisi masalı müzikali Oktay Şenol tarafından uyarlanıp yönetildi. Epik tiyatro tadında hazırlanan Külkedisi yalnız kalmış üvey annesi ve üvey kardeşleri tarafından zorla ev işleri yapar ve bir gün prensle buluşma şansı çıkar ama ne yazık ki saraya gidebilmesi için ne elbisesi nede zamanı vardır karşısına bir anda Kabak perisi çıkar ve hayatı değişir.İzlemeye değer bu müzikali sakın kaçırmayın.

Uyarlayan – Yöneten : Oktay Şenol
Oynayanlar
Manolya Elmasri
Burcu Şenol
Cansu Özkan
Evren Alganatay
Güray Özcan
Kerem Keskin

Oyun Süresi: 60 Dk.
Yaş Sınırı : 3 Yaş Ve Üstü

Tiyatro Alkış
Tiyatro Alkış
Tiyatro Alkış

Online Gösterim –
32.00 TL

Kurallar

– 3 Yaş ve üzeri için uygundur.
– Online gösterim 1 Mayıs saat 12:00’de başlayacak ve 31 Mayıs saat 20:00’e kadar www.seyretix.com adresinden yayınlanacaktır.
– Organizatör yayın tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir.
– Online gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz, Biletix tarafından size gönderilen onay mailinde yeralacaktır.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu,  seyretix’de bulunan access kod (erişim kodu) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Üyeliğinizi kullanarak aldığınız biletinizin detayları ve online izleme kodunuz aynı zamanda, üyeliğinizin altında bulunan Biletlerim sekmesinde de bulunmaktadır.
– Etkinliği izleyebilmeniz için kullanacağınız kod 2 izleme hakkı sağlar.
– Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.
– Etkinlik izleme kodunuzun size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi rica ederiz. Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve etkinliğe katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.