Learning on Demand

Learning on Demand

Şubat 13, 2021 0 Yazar: admin

Learning on Demand

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

15.01.2021 20:00 – 15.01.2021 20:00

Pazarlama efsanelerinden “Kritik Zamanlarda Fikirler” başlığıyla düzenlenen ve büyük ilgi gören E WORLD MARKETING SUMMIT (eWMS) zirvesini kaçıranlar için LOD (Learning on Demand) programı satışta.

Pazarlamanın önde gelen isimleri sektörün dünyadaki en büyük organizasyonu World Marketing Summit’te bir araya geldi.

“Modern Pazarlamanın Babası” PHILIP KOTLER öncülüğünde 6-8 Kasım tarihlerinde dünyanın 104 ülkesinde eş zamanlı olarak E WORLD MARKETING SUMMIT (eWMS) gerçekleşti.

80’den fazla pazarlama duayeni, 104 ülkeden 2,5 milyondan fazla kişiye ulaştı.

LOD’ta aralarında Philip Kotler’in yanı sıra Amerikan Pazarlama Birliği Başkanı RUSS KLEİN, inovasyon yönetimin en önemli kâşiflerinden Dr. ROBERT G. COPPER, dünyanın en tanınmış sosyal pazarlama uzmanlarından NANCY LEE; dijital guru  PROF. MARC OLIVER OPRESNIK, Telenor CEO’su IRFAN WAHAB KHANI, Amerika’nın en yaratıcı tasarımcısı seçilen, 800 ödüllü Pepsi Co Global Baştasarım Yöneticisi MAURO PORCIN, Markalaşma gurusu PROF. DAVID AAKER’ın da aralarında bulunduğu 80’den fazla pazarlama gurusunun yeni normaldeki müşteri profilinin değişiminden yapay zekaya, yeni pazar trendlerinden gelecek dönem stratejilerine birçok konudaki görüşlerine ulaşma fırsatı sunuluyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

1. Kategori –
1387.00 TL

Kurallar

– Bilet satışları 05.01.2021 18:00 kadar devam edecektir. Bu tarih ve saat itibari ile bilet satışı kapanacaktır.
– Etkinlik linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail ve cep telefonu numaranızı vermenizi önemle rica ederiz. 
– Etkinliğe katılmanız için gereken linki ve size özel şifre etkinlikten önce sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize gönderilecektir. Belirtilen bilgilerin doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak online etkinliğe katılamamanız halinde organizasyon firmasının sorumluluğu bulunmamaktadır.
– Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılamaması, bu sebeplerle etkinliğin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya web sitemizin sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.
– Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.   
– Organizasyon şirketi, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Etkinliğin dili İngilizce’dir.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinliğe dahil etmeme hakkına sahiptir. 
– Bilet sahipleri erişim kodlarıyla bir ay süreyle konuşmalara erişim hakkına sahip olacaktır.
– LOD katılımcılara Prof. Philip Kotler imzalı e-sertifika verilecektir.
– Detaylı bilgi için bilgi hafta içi 10:00-17:00 arası 0212 219 83 19