LEGOLAND Discovery Centre – Sea Life Ortak Bilet

LEGOLAND Discovery Centre – Sea Life Ortak Bilet

Şubat 13, 2021 0 Yazar: admin

LEGOLAND Discovery Centre – Sea Life Ortak Bilet

(Ertelendi)

Yer: LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul

23.12.2021 23:00 – 23.12.2021 23:00

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul ve Sea Life İstanbul’u ortak bilet alarak hem tek bilet ile ziyaret edebilir hem de en avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Biletinizi, Biletix.com üzerinden daha avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Legoland – Sea Life Ortak Bilet –
Yetişkin : 95.00 TL – Çocuk : 77.00 TL

Kurallar

Güvenlik Önlemleri
Covid 19 salgını  ile mücadele kapsamında,  merkezimizi ziyaret eden misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini korumak için merkezimize özel güvenlik önlemler aldık.

Misafir Gereksinimleri
Covid 19 salgınına karşı alınan sağlık ve güvenlik önlemleri , merkezimizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin sağlık ve güvenliğini korumak için hazırlanmıştır.Bu  güvenlik önlemlerine uymak merkemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin yararınadır. Bu nedenle söz konusu güvenlik önlemlerine uymayan misafirlerimizden merkezimizi terk etmesini talep etme hakkımıız saklı tutarız. 

Riskin Kabulü
Uygulamakta olduğumuz güvenlik önlemleri ile  Covid 19 virüsüne yakalanma riskini en aza indirmeyi amaçlıyoruz fakat bu riskin tamamen kaldırılması mümkün değildir. Bu nedenle merkezimizi ziyaret eden misafirlerimiz virüse karşı korunmanın kendi sorumluluğunda olduğunu kabul eder.

– Bilet tek kişiliktir ve SEA LIFE İstanbul ve LEGOLAND® Discovery Centre istanbul’a tek seferlik giriş sağlar.
– Bu bilet satın alındığı günden itibaren 90 gün geçerlidir.
– Bu bilet tek kişiliktir ve sadece bir giriş hakkı sağlar.
– Çocuk misafirler yanlarında 18 yaşından büyük bir yetişkin olmadan merkeze giremezler. LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a yetişkinler yanlarında 18 yaşından küçük bir çocuk olmadan giremezler.
– Ücretsiz çocuk biletleri 0-36 ay için geçerlidir .Ücretli çocuk biletleri 3-17 yaş arasındaki  çocuklar için kullanılabilir. 18 yaş ve üzerindeki misafirler için yetişkin bileti uygulanmaktadır.
– LEGOLAND®? Discovery Centre İstanbul hafta içi günlerde saat 12:00-16:00 arası ziyarete açık olacaktır.

• Ziyaretçi, giriş bileti almakla İstanbul Sualtı Dünyası A.Ş./ Merlin Entertainments Türkiye Yönetimi tarafından belirlenen ziyaret şart ve koşullarını kabul etmiş olur.
• Biletler ilgili merkez için tek seferlik giriş hakkı sağlar. Merkezden çıkış yapıldığında bilet geçersiz olacaktır.
• Satın alınan biletler ticari bir amaçla kullanılamaz, değiştirilemez, iade edilemez ve satılamaz. Bilet fiyatlarında yapılan promosyon ve kampanyalar birleştirilemez.
• Merkezlere ortak giriş sağlayan biletlerde bu süre 90 gündür. 
• 0-36 aylık çocukların girişi ücretsizdir. Ücretsiz giriş için kimlik ibraz edilmesi zorunludur.  
• Ücretli çocuk biletleri 3-17 yaş arasındaki  çocuklar için kullanılabilir. 3-17 yaş arasındaki ziyaretçilerimiz merkezlere 18 yaşından büyük bir yetişkin ile giriş yapabilirler. 
• Yetişkin ziyaretçiler LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’a yanlarında bir çocuk olmadan giriş yapamazlar. Merkeze giriş yapan çocukların sorumluluğu yanlarında giriş yapan yetişkinin sorumluluğundadır. 
• Ziyaret esnasında kişisel eşyaların güvenliği ziyaretçilerin kendi sorumluluğundadır. 
• Yönetim, uygunsuz bir davranış sergileyen ziyaretçinin girişini kabul etmeme veya para iadesi olmaksızın ziyaretçiyi merkezden çıkarma hakkına sahiptir.
• Merkezlerdeki ürünlere kasten zarar verilmesi halinde merkez maddi zararı talep etme hakkına sahiptir. 
• Merkezlerde tütün ve türevlerinin kullanımı yasaktır. Dışarıdan getirilecek yiyecek ve içecek ile giriş yapılmasına izin verilmez.
• Merkezlerdeki ürünlerin özellikleri nedeni ile evcil hayvan ile girilmesi yasaktır.
• Merkezlerde çekilen fotoğraf ve videolar ticari bir amaç için kullanılamaz. 
• Ziyaret saatleri dönemsel kararlar ile değiştirilebilmektedir. Güncel saatler için çağrı merkezi aranabilir ya da web sitesi ziyaret edilebilir. 
• Ziyaretçiler tek girişlerinde merkezde istedikleri kadar zaman geçirebilirler. Ortalama bir ziyaretin yaklaşık 2-3 saat sürdüğünü göz önünde bulundurarak ziyaretinizi planlamanızı tavsiye ederiz. 
• Online olarak aldığınız biletlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen Biletix’e ulaşınız