Let Him Go”dan Son Detaylar!

Let Him Go”dan Son Detaylar!

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Let Him Go”dan Son Detaylar!

Kevin Costner ve Diane Lane”li gerilim Let Him Go, gösterim tarihini aldı..

Larry Watson”ın romanından uyarlanan gerilim filmi Let Him Go,’Kevin Costner ve Diane Lane”i yeniden bir araya getiriyor. İkili, daha önce Man of Steel ve’Batman v Superman: Dawn of Justice filmlerinde birlikte rol almıştı. Çekimleri tamamlanan ve post prodüksiyon aşamasına geçilen filmin gösterim tarihi ise belirlendi. Film, 21 Ağustos 2020 yılında Amerika”da gösterimde olacak. Ülkemizde ise netleşen bir tarih yok.

Phantom Thread Lesley Manville Fargo Jeffrey Donovan Kong: Kafatası Adası nda izlediğimiz’ Will Brittain ‘Netflix yapımı “ Private Life ”tan tanıdığımız’ Kayli Carter ‘filmin diğer önemli rollerini üstleniyor. Senaryo ve yönetim ise, Big Eden,’The Family Stone ve’Monte Carlo filmlerinden tanıdığımız Thomas Bezucha”ya ait. Yapımcılar ise’Paula Mazur ve Mitchell Kaplan.’

Oğullarını kaybeden çift, bir başka eyalette bulunun torunlarını sorunlu bir aileden kurtarmak için yola koyulur. Oraya vardıklarında, torunlarını kolayca geri alamayacaklarını anlarlar ve gerilim yüklü hikaye burada başlar.’Costner emekli bir şerifi,’Lane ise onun eşini canlandıracak.