Leyla’nın Evi

Leyla’nın Evi

Ocak 4, 2022 0 Yazar: admin

Leyla’nın Evi

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

16.05.2021 23:59 – 16.05.2021 23:59

Zülfü Livaneli’nin büyük ses getiren romanından uyarlanan Tiyatrokare’nin ödüllü oyunu Leyla’nın Evi sadece Seyretix’te seyicisiyle buluşuyor!

10 yıl boyunca seyirciden büyük ilgi gören Leyla’nın Evi geçen yıl sona ermişti. Zülfü Livaneli’nin yapıtından uyarlanan oyunu artık sahnede izlemek mümkün değil….

Nedim Saban tarafından sahneye büyük başarıyla taşınan Leyla’nın Evi oyununda, Roxy rolündeki başarısıyla adından söz ettiren, sesi ve fiziğiyle kitleleri büyüleyen, Vasfi Rıza Zobu Ödülü, 2011 Afife Jale Ödülleri (müzikal dalında) ve Sadri Alışık Ödülü Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu seçilen Ayça Varlıer’in ardından, Celile Toyon, oyundaki Leyla karakteri ve Çınar Ağacı filmindeki rolüyle Küçükçekmece Belediyesi tarafından yılın örnek annesi ve kadın oyuncusu seçildi.

Bir yalının el değiştirmesinden yola çıkarak kuşak çatışmalarının anlatıldığı oyunda, Livaneli’nin eski İstanbul şarkıları ile Ayça Varlıer’in yorumladığı yeni hip hop tarzı müzikler hoş bir çelişki oluşturuyor.

Online İzle –
35.00 TL

Kurallar

– Online gösterimin biletini sadece web sitemizden alabilirsiniz.
– Online etkinliğin yayın tarihleri 15 Mayıs 20:00 – 16 Mayıs 2021 23:59 arasındadır.
– Online gösterim saat 20:00 itibariyle başlayacaktır ve www.seyretix.com adresinden yayınlanacaktır. 
– Online gösterimi izlemek için kullanacağınız online etkinlik izleme kodunuz ayrıca mailinize gönderilecektir.
– Biletix’ten almış olduğunuz online etkinlik izleme kodunuzu,  seyretix’de bulunan access kod (erişim kodu) alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.
– Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.