Liam Neeson’lı Aksiyon “Cold Pursuit”in Yeni Posteri Yayınlandı!

Liam Neeson’lı Aksiyon “Cold Pursuit”in Yeni Posteri Yayınlandı!

Ocak 8, 2019 0 Yazar: admin

Liam Neeson başrollü “Cold Pursuit”ten yeni poster var.

“96 Saat”, “Kanunun Ötesinde”, “Gece Takibi” ve “Yolcu” gibi filmlerle bu yüzyılın en başarılı aksiyon yıldızlarından biri haline gelen Liam Neeson’ın başrolünü üstlendiği aksiyon filmi “Cold Pursuit”ten yeni bir poster yayınlandı.

Oscar adayı başrole filmde iki Oscar adayı Laura Dern, “Shameless” dizisinin yıldızı Emmy Rossum, William Forsythe, Julia Jones, Tom Bateman ve Domenick Lombardozzi gibi oyuncular eşlik ediyor. 2014 yapımı “Buz, Kar ve İntikam” filminin yeniden çevrimi olan yapımda orijinal filmin yönetmeni Hans Petter Moland tekrar kamera arkasına geçiyor.

Sessiz bir aile babası olan Nels, kar temizleyiciliği yapmaktadır. O, Rocky Dağları’ndaki gösterişli kasabanın kardan etkilenmemesini, yolların daima açık tutulmasını sağlar. Eşiyle birlikte turistlerin rağbet ettiği bu yerde konforlu bir kulübede mutlu bir yaşam sürer. Nels sakin ve huzurlu olan bu kasaban ayrılmak zorundadır çünkü oğlu bir uyuşturucu baronu tarafından öldürülmüştür. Vakit kaybetmeden intikam almak için oğlunu öldüren adamın peşine düşer. Bu alışılmadık kahraman, avcılık yeteneklerini kullanarak sıradan bir insandan yetenekli bir katile dönüşür ve karteli parçalamayı amaçlar. Nels’in yaptıkları tahmin edilemez bir gangster olan Viking ile rakip bir mafya patronu arasında bir bölge savaşına yol açar. Neredeyse kimsenin yarasız ayrılamayacağı bu savaşta adalet sağlanacaktır.

“Cold Pursuit” ülkemizde 22 Mart tarihinde vizyona girecek.