Liam Neeson’lı “Cold Pursuit”ten Yeni Poster Var!

Liam Neeson’lı “Cold Pursuit”ten Yeni Poster Var!

Aralık 26, 2018 0 Yazar: admin

Merakla beklenen aksiyon filmi “Cold Pursuit”ten yeni poster geldi.

“96 Saat”, “Kanunun Ötesinde”, “Gece Takibi” ve “Yolcu” gibi yapımlarla aksiyon filmlerinin aranan isimlerden biri haline gelen sevilen oyuncu Liam Neeson’ın başrolünü üstlendiği aksiyon filmi “Cold Pursuit”ten yeni bir poster yayınlandı.

Oscar adayı başrole filmde iki Oscar adayı Laura Dern, “Shameless” dizisinin yıldızı Emmy Rossum, William Forsythe, Julia Jones, Tom Bateman ve Domenick Lombardozzi gibi oyuncular eşlik ediyor. 2014 yapımı “Buz, Kar ve İntikam” filminin yeniden çevrimi olan yapımda orijinal filmin yönetmeni Hans Petter Moland tekrar kamera arkasına geçiyor.

Sessiz bir aile babası olan Nels, kar temizleyiciliği yapmaktadır. O, Rocky Dağları’ndaki gösterişli kasabanın kardan etkilenmemesini, yolların daima açık tutulmasını sağlar. Eşiyle birlikte turistlerin rağbet ettiği bu yerde konforlu bir kulübede mutlu bir yaşam sürer. Nels sakin ve huzurlu olan bu kasaban ayrılmak zorundadır çünkü oğlu bir uyuşturucu baronu tarafından öldürülmüştür. Vakit kaybetmeden intikam almak için oğlunu öldüren adamın peşine düşer. Bu alışılmadık kahraman, avcılık yeteneklerini kullanarak sıradan bir insandan yetenekli bir katile dönüşür ve karteli parçalamayı amaçlar. Nels’in yaptıkları tahmin edilemez bir gangster olan Viking ile rakip bir mafya patronu arasında bir bölge savaşına yol açar. Neredeyse kimsenin yarasız ayrılamayacağı bu savaşta adalet sağlanacaktır.

“Cold Pursuit” 22 Mart’ta sinemalarımıza konuk olacak.