Masterpiece El Kalıbı Kiti

Masterpiece El Kalıbı Kiti

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Masterpiece El Kalıbı Kiti

(Tükendi)

Yer: Masterpiece Diğer Ürünler

31.12.2021 23:59 – 31.12.2021 23:59

Masterpiece keyfi artık evinizde! Dilediğin sanat kitini seç, eğlenceye hemen başla. Yeni bir hobi edinmenin tam zamanı!

Sevdiklerinin elini tutup, sevgini harika bir heykele çevirmek ister misin?

Parmak izlerinize kadar görebileceğiniz, yüksek detay kalitesine sahip, yıllarca hatıra olarak saklayacağınız Taş Heykelinizi hazırlamak oldukça basit ve pratiktir. Biz gerekli tüm malzemeleri paketledik, sizin için hazır. Sizin tek yapmanız hangi eli tutacağınıza karar vermek.

Masterpiece El Kalıbı Kiti

Paket İçeriği;
Kalıp Alma Kovası (Suyun doldurulacağı çizgi işaretlidir.)
Kalıp Alma Tozu (Markalı, kapalı paketli ve CE Belgelidir.)
Katkısız Taş Tozu
Masterpiece yapım rehberi
Temizleme çubukları

*Uygulanması için bir el becerisine vs. gerek yoktur.

“Heykelin hazırlanma sürecinde ellerin kalıp alma malzemesinde kaldığı süre 35-40 saniyedir, kalıba dökülen taş ise 12 dk’da donar ve heykel hazır olur. İşte bu kadar basit ve keyifli. Kalıptan çıkan heykel beyaz renkte ve sergilenmeye hazır. İstersen heykelini akrilik boya veya sprey boya ile boyayabilir, kendi dizaynını da yapabilirsin. Şimdiden bol keyifler, instagramda bizimle paylaşmayı unutma!”

Ürün Paketi –
140.00 TL

Kurallar

– 12 Yaş ve üstü kişiler için uygundur. 
– Biletinizi satın aldıktan sonra, referans numaranızla birlikte, isim-telefon, kargo adresi ve e-mail adresinizi, info@studiomasterpiece.com adresine mail olarak iletmeniz zorunludur. 
– Eserin yapımı için gerekli olan tüm malzemeler kargo aracılığı ile, eserin yapımına ilişkin aşamalar e-mail ile gönderilecektir.  
– Bilet fiyatına kargo ücreti dahildir. 
– Kargo gönderimi organizasyon firması tarafından yapılmaktadır. Ortalama kargo süresi 3 iş günüdür. Kargo şirketinden kaynaklı gecikmelerden organizasyon firması sorumlu tutulamaz.
– İade veya değişiklik yapılmamaktadır.