Melissa McCarthy ve Ben Falcone, Thor: Love and Thunder”da Yer Almak İstiyor

Melissa McCarthy ve Ben Falcone, Thor: Love and Thunder”da Yer Almak İstiyor

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Melissa McCarthy ve Ben Falcone, Thor: Love and Thunder”da Yer Almak İstiyor

Melissa McCarthy ve Ben Falcone, Taika Waititi için bir performans hazırladı!

Taika Waititi”nin yönetmen koltuğuna oturacağı Thor: Love and Thunder,’Melissa McCarthy ve Ben Falcone”un radarına girdi. Komedi filmlerinin başarılı ikilisi, Waititi”ye iletilmesi için bir oyuncu seçmesi performansı hazırladı. Ancak McCarthy ve Ben Falcone için Thor: Love and Thunder”da birer rol bulunup bulunmadığı bilinmiyor.

2 Oscar ödülüne aday olarak gösterilen başarılı oyuncu Melissa McCarthy ile yönetmen ve oyuncu eşi Ben Falcone, Thor: Love and Thunder için bir oyuncu seçmesi videosu paylaştı.McCarthy ve Falcone”un komedi yapımlarıyle ün saldıkları biliniyor. Bu nedenle onları Marvel”a yerleştirmek zor olabilir. Ancak Taika Waititi”nin Thor: Ragnarok”ta yakaladığı mizah seviyesi düşünüldüğünde, ikilinin Thor: Love and Thunder”da rol alması çok da tuhaf kaçmayacaktır.

Thor: Love and Thunder”da Thor rolüyle bir kez daha Chris Hemsworth”ü izleyeceğiz. Karakter, Avengers: Endgame”in ardından pek de beğenilmeyen bir değişim yaşamıştı. Waititi”nin karakteri yeniden toplarlaması bekleniyor. Ayrıca Asgard Kralı Valkyrie rolüyle Tessa Thompson; hasta bir kadından Thor”a dönüşmesi beklenen Jane karakteriyle Natalie Portman; Gorr The God Butcher rolüyle Christian Bale, Thor: Love and Thunder”da yer alacak.

Chris Pratt de Guardians of The Galaxy ekibinden konuk olarak Thor”a katılacak.’Taika Waititi”nin yönetmenliğini üstlendiği Thor: Love and Thunder, 6 Mayıs 2022″de vizyondaki yerini alacak.