Merakla Beklenen “Bumblebee”den IMAX Posteri Geldi!

Merakla Beklenen “Bumblebee”den IMAX Posteri Geldi!

Aralık 19, 2018 0 Yazar: admin

Spin-off filmi “Bumblebee” sinemaseverleri IMAX’e davet ediyor.

Tüm dünyada yaklaşık 4.5 milyar dolar gişe hasılatı elde eden “Transformers” serisinin spin-off filmi “Bumblebee”den IMAX posteri görücüye çıktı.

Başrolünü 2011 yılında “İz Peşinde” filmiyle Oscar adaylığı kazanan genç yıldız Hailee Steinfeld’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda John Cena, Pamela Adlon, Stephen Schneider, Jorge Lendeborg Jr., Jason Drucker, Kenneth Choi, Ricardo Hoyos, Abby Quinn, Rachel Crow, Angela Bassett, Justin Theroux ve Dylan O’Brien yer alıyor. Merakla beklenen filmin yönetmen koltuğunda ise animasyon filmi “Kubo ve Sihirli Telleri” ile büyük sükse yapan Travis Knight oturuyor.

Filmde, 1980’li yıllarda tek başına kalan Bumblebee henüz çok gençtir. Nereye gideceğini bilemeyen ve kimsesi olmayan sarı autobot Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Bu süreçte güvenli liman olarak sakin bir Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. Charlie (Hailee Steinfeld) ise 18 yaşına basmak üzere olan bir genç kızdır. Bir gün Bumblebee’yi harap halde keşfeder. Çalışma ihtimali olan bir külüstür gördüğünü zanneden genç kadın onu tamir etmek için kolları sıvar. Bumblebee’yi atölyesine götüren ve üzerinde çalışmaya başlayan Charlie, amacına ulaştığında ise bu arabanın sıradan bir “tosbağa” olmadığını keşfeder. Bumblebee ile arkadaşlık kuran Charlie, en yakın arkadaşına dönüşen autobot’u peşindeki decepticonlar’dan koruyabilmek için onunla birlikte bir maceraya atılacaktır.

“Bumblebee” 21 Aralık’ta sinemalarımıza konuk olacak.