Meselhan ile Bi’Dünya Masal

Meselhan ile Bi’Dünya Masal

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Meselhan ile Bi’Dünya Masal

(Satışta)

Yer: Online Etkinlikler

14.02.2021 13:30 – 14.02.2021 13:30

Tiyatroevi/Oyun Köprüsü Sömestr Programı kapsamındaki Meselhan ile Bi’Dünya Masal çocuk oyunu online platformda!

Derleyen ve Anlatan: Hamit Demir 
Meselhan:
Hamit Demir
Müzik:
Volkan Baran Düzenli, Cem Erdost İleri 
Metin Danışmanı:
İbrahim Metin Baltacı 
Kuklalar:
Şafak Dağarslan 

Bu oyunda tematik olarak çocuklara bilişsel katkı sağlayacak masallardan yola çıkarak, masal dünyasının sonsuzluğunda bir yolculuğa çıkıyor Meselhan. Ezop ’tan Dede Korkut ’a uzanan bir masal coğrafyasında, çocuklar için seçilmiş çok değerli masallarla buluşuyor MESELHAN. Binlerce yıllık yaşamın izleri bir yandan bilimin sınırları içinde araştırılırken öte yandan da masalların gizeminde yaşamın sırları aralanmaya devam eder. Bu yüzdendir ki masallar, insanın yaşamı anlama çabasının doğrudan tezahürüdür.

1. Kategori –
23.50 TL

Kurallar

– 5 yaş üzeri için uygundur.
– Etkinlik günü zoom linki ve şifresinin size iletilebilmesi için biletinizi satın alırken güncel e-mail adresinizi girmeniz gerekmektedir.
– Belirtilen bilgilerin tüketici tarafından doğru olarak verilmemesi nedeniyle katılım linki ve şifresinin size iletilememesi ve buna bağlı olarak etkinliğe katılamamanız halinde Biletix’in veya organizasyon firmasının sorumlululuğu bulunmamaktadır.
– Tüketicinin elektrik, internet kesintisi veya kişisel sebeplerle eğitime zamanında katılamaması, bu sebeplerle etkinliğin bir kısmını veya tamamını almaması organizasyon firmasının veya Biletix’in sorumluluğunda değildir. Bu tür durumlarda iade veya değişiklik hakkı sağlanmayacaktır.