Michael Caine ve Charlie Cox “King of Thieves” Karesinde Bir Arada!

Michael Caine ve Charlie Cox “King of Thieves” Karesinde Bir Arada!

Ocak 7, 2019 0 Yazar: admin

Suç ve drama filmi “King of Thieves”ten yeni bir kare geldi.

Yaşlı bir grup suçlunun Britanya tarihinin en büyük soygunlarından birine imza atmasının gerçek hikayesini anlatan suç ve drama filmi “King of Thieves”ten yeni bir kare yayınlandı.

Filmin bol yıldızlı oyuncu kadrosunda iki Oscar ödüllü usta oyuncu Michael Caine, “Harry Potter” serisinin Dumbledore’u Michael Gambon, iki BAFTA adaylığı bulunan Ray Winstone, Oscar sahibi Jim Broadbent, “Daredevil” dizisinin yıldızı Charlie Cox, iki kez Oscar’a aday gösterilen Tom Courtenay ve Paul Whitehouse gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Oscar ödüllü “Teldeki Adam” belgeseline ve 2014 yapımı Stephen Hawking biyografisi “Her Şeyin Teorisi”ne imza atan James Marsh oturuyor.

Senaryosunu Joe Penhall’un kaleme aldığı film, değerli eşyaları için kiralık kasa hizmeti sunan Hatton Garden’ın hırsızlar tarafından basılması ve toplam 60-70 civarı kasanın yağmalanarak 35 milyar euro değerindeki eşyaların çalınmasının gerçek hikayesini anlatıyor. Uzun süren bir polis araştırmasının sonunda ortaya çıkan gerçek ise; artık ileri yaşlara ulaşmış olan bir grup suçlunun yeniden bir araya geldiği ve birkaç yeni elemanı yanlarına alarak Britanya’nın en geniş kapsamlı soygununu gerçekleştirmiş olduklarıydı…

“King of Thieves” Amerika’da 25 Ocak’ta vizyona girecek.