Moon Duo present The Lightship

Moon Duo present The Lightship

Mayıs 1, 2021 0 Yazar: admin

Moon Duo present The Lightship

(Ertelendi)

Yer: Salon İKSV

31.12.2021 22:30 – 31.12.2021 22:30

Moon Duo present The Lightship, 21 Mart’ta Salon İKSV’de…

Psychedelic rock ve krautrock’ı birbirine çok yakıştıran Portland çıkışlı ikili Moon Duo, 21 Mart’ta İstanbul’da yılın alacakaranlıktaki en uzun gecesi olmaya aday.

“Geçtiğimiz Mart ayındaki Salon konseri hafızamızda özel bir sekmede açılan Wooden Shjips’ten Erik “Ripley” Johnson ve eşi Sanae Yamade’nin projesi.

İlhamını Spaceman 3, Silver Apples ve Suicide gibi gruplardan alıyor. 2009’dan bu yana üreten ikili, “Love On The Sea” ve “The Killing Time” teklileriyle hayatımıza girdi. 2010 yılında yayımladıkları ilk albümleri Escape’e başlayan uzun çalar serüvenleri, 2012 yılında Sacred Bones etiketiyle yayımlanan “Circles”la en başarılı meyvelerinden birini verdi. Dümeni iyiden iyiye psychedelic güçlere teslim ettikleri “Shadow Of The Sun” ve geçtiğimiz yıl yayımlanan şimdilik son albümleri “Stars Are The Light” ile tüm dünyada edindikleri sadık kitleyi daha da büyütmeyi başardılar. Bir nevi kendilerinin Yin Yang’i olan, aynı anda hem aydınlığı hem de karanlığı barındıran ikili, çok sevildikleri Türkiye’ye, Salon’a geliyorlar. 70’lerin psychedelic kültürü ve diskolarından ilham alan, görsel sanatçı Emmanuel Biard imzalı The Lightship isimli algınızla oynamaya aday bir ışık küpü eşliğinde son albümleri “Stars Are The Light”ı sizlerle buluşturacaklar.”

*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Ayakta Tam –
78.50 TL

Ayakta renci –
61.50 TL

Kurallar

– Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Yeni üyeliklerde Mavi Lale Kart, 2019-2020 sezonunda Salon İKSV’de sınırlı sayıda 1 bilet alana 1 bilet hediye hakkı sağlıyor. 1+1 kampanya kapsamında Mavi Lale Kart üyelik bedeli 190 TL’dir. Gezgin Salon konserleri ise kampanyaya dahil değil. Ayrıntılı bilgi için info@lalekart.org adresine e-posta gönderebilir veya web sitesinden ziyaret edebilirsiniz.
– Öğrenciler kapıda biletleri ile birlikte öğrenci kimliklerini göstermek zorundadır. Belgesi olmayan öğrenci bileti sahiplerine tam ve öğrenci biletleri arasındaki fark tutarında bilet kesilecektir.
– Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.
– Etkinlikte fotoğraf ve video çekimi yasaktır. İzleyicilerimizin profesyonel fotoğraf makinelerini yanlarında getirmemelerini rica ederiz.
– Her ayrı Salon İKSV etkinliği için Siyah, Beyaz, Kırmızı ve Turuncu Lale üyeleri iki (2), Sarı Lale ve Mavi Lale üyelerimiz bir (1) adet bilet için indirim alabilirler.
– Aynı etkinlik için bir kişinin alabileceği maksimum bilet 6 adettir.
– Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, programda bir değişiklik yapılmadığı sürece iade edilmez.
– Sınırlı sayıda öğrenci biletleri sadece İKSV gişesinden öğrenci kimliği ibrazı ile satılmaktadır.